medyauzmani.com
Yerel Haberler’de ceza rüzgarı: Muhteşem konseri on binlerce kişi beğendi – Yerel Haberler – Yerel Haberler 81 Haber – Yerel Haberler

Yerel Haberler’de ceza rüzgarı: Muhteşem konseri on binlerce kişi beğendi – Yerel Haberler – Yerel Haberler 81 Haber

Yerel Haberler Belediyesi tarafından düzenlenen gençlik günlerinin ikinci gününde ünlü rapçi Sze sahne aldı. Antpark Meydanı’ndaki konsere on binlerce kişi katıldı. Söylediği şarkılarla sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatan Siza, tiyatro gösterileriyle meydandakileri heyecanlandırdı.

“Dünyanın en güzel manzarası”
Şarkılar arasında seyirciye açıklamalarda bulunan Ceza; “Sahneye çıktığım an gerçekten dünyanın en güzel şeyini görüyorum. Dünyanın en güzel manzarasını görüyorum dünyanın en güzel deniz manzarasını şimdi sizsiniz. Yerel Haberler denizi bir başka. Coşkumuz devam ediyor. Burada olmaktan çok mutluyuz.Senin güzelliğini görmek hayatta bir şey değişmiyor.Cumhurbaşkanımıza bizleri buluşturduğu için sonsuz teşekkürler.Millet başka belediyelerde vizyoner gençliği düşünen bir belediye başkanı.Çok teşekkür ederim.Geçiciyiz. ama hep öyle kalacaksın. hepinize sonsuz teşekkürler, bu gece bizi yalnız bırakmadınız.”

“Adamlarımız konser istiyor”
Yerel Haberler Belediye Başkanı D, gençlerin kar kış fark etmeksizin konser verme arzusunu dile getirdi. Faruk Özlü, “Konserler harika gidiyor. Gençler mutlu. Bu partilerin tadını çıkarın. Biz sizin için yapıyoruz. Kış geliyor, kar geliyor. Ama adamlarımız ne olursa olsun parti yapmak istiyor. Siz isteyin biz yapalım. Her zaman konser yapabiliriz. Müzisyenlerimiz var.” Çok iyiler ve size harika konserler veriyorlar” dedi.
Yerel Haberler Gençlik Günleri’nin üçüncü gününde sahneye pop sanatçısı Tuğçe Kandemir çıkacak.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın