medyauzmani.com
Yaşanan depremlerin ardından ‘Hasab Sur’ adlı şiiriyle seyirciye seslenen Mehmet Aslantoğ, TRT dizisinden ayrıldı. – Yerel Haberler

Yaşanan depremlerin ardından ‘Hasab Sur’ adlı şiiriyle seyirciye seslenen Mehmet Aslantoğ, TRT dizisinden ayrıldı.


Emine Şenyaşar: 3 yıldır buradayım görmüyor musun?

Ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ, TRT1 ekranlarının izleyiciyle buluştuğu “Ali Fuat” karakterini canlandırdığı “York Chikmaz” dizisinin kadrosundan ayrıldığını duyurdu. 1990-1991 yılları arasında TRT ekranlarında da yayınlanan ‘İz Peşinde’ dizisinin jeneriklerini Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla paylaştı.

Aslantog mektubunda, “35 yıl sonra, o kurumları kendilerine bağlayarak ve siyasi konumlarının kendilerine ait olduğuna inanarak doğrudan ve doğruya ses vermeye çalıştığımıza inananlar rahatsız olmuştur.” “Yarın başkaları o koltuklara oturduğunda sesimizin aynı vicdanla yankılanacağını bilmelerine rağmen gerçekten ilham verici ve sorgulayıcı bir duruş. “Bizimle çalışırken olmaz” diyen bir kibir saklıyorlar.

“Bizi hakka uyanlara kalbimizi teslim etmeyeceğiz.”

Oyuncuyu takip edin:

Bu gece grubum Heart End’e “Liar” adlı 30 yıllık çalışmanın ardından veda ettim. Ve ilk defa bu duygularla oynama deneyimini heybeye koyarak ve tabii ki hiç çekinmeden. çiçek açmadı Kesinlikle o yoldan gideceğiz. Görevimizi hakkıyla yapmaya ve türkülerimizi hissederek söylemeye devam ederek…”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın