https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Yahyalı’nın Memduh Büyükkılıç eseri – Dokuz8haber - Yerel Haberler
Anasayfa » Haber » Yahyalı’nın Memduh Büyükkılıç eseri – Dokuz8haber

Yahyalı’nın Memduh Büyükkılıç eseri – Dokuz8haber

Kayseri Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Yahyalı ilçesini ziyareti kapsamında Belediye Başkanı Esat Öztürk, dokuma atölyesi ve esnafı ziyaret etti. Mahalle sakinlerini kucaklayan Başkan Büyükkılıç, “Bu güzel topraklara geldiğimizde bizim de moralimiz yükseliyor. Gece gündüz demeden çalışıyoruz, çabalıyoruz” dedi Mehmet Özel (KAYSERİ İGFA).
Kayseri Belediye Başkanı Dr. Yaşanan depremlerin ardından Yahyalı ilçesinde 2023 yılı yatırımlarını değerlendiren Mamduh Büyükliç, “geçmiş olsun” ziyaret ve görüşmelerine devam etti. Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk’ü makamında ziyaret eden Belediye Başkanı Dr. Mamdouh Büyük Kılıç, deprem bölgesine gerekli desteği sağlayan Yehyalı mahallesi sakinlerine teşekkür etti.

Daha sonra Başkan Büyükılić, Yahyalı’da 65 kişinin çalıştığı dokuma atölyesini ziyaret ederek, işçilere hayırlı olmasını diledi.

YAHYALI TEKSTİL ATÖLYESİNDE BÜYUKKILIÇ’TAN YORUM

Burada sınavlara giren Başkan Büyükıliç, yaptığı açıklamada, “Mütevazı ama samimi ve pırıl pırıl bir tekstil atölyemiz var. 65 kişi çalışıyor. İnşallah başkanımız müjdesini vermiştir ve daha da büyüyecektir. Belediye Başkanı olarak” ağabeyiniz Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin sizlerin hürmetine dua ediyor, sıhhat diler, Yüce Allah’tan her birinizi kaza ve musibetlerden muhafaza etmesini niyaz ediyor, niyaz ediyoruz.

Büyük Kılıç, deprem operasyonu olduğunu vurgulayarak, “Gerçekten Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve 16 yerel belediye sizin aracılığınızla o bölgelere ulaştırmak için canı gönülden koşturdu. Kelimenin tam anlamıyla sizin için dualar aldılar. Mevla olmasın. birlik, beraberliğimizi ve huzurumuzu bozan Cumhurbaşkanımız Gür Ses Dünya mazlum halkları için dua ediyor, siz de onlar için dua ediyorsunuz Biz de yol arkadaşları olarak üzerimize ne düşerse onu yapmak için irade ve çaba gösteriyoruz. onun temsilcileri.”

“Birlikte gücümüze güç katalım”

Birlik mesajı veren Başkan Büyükeliç, “Bizler bu topraklardaki Allah dostlarına en büyük gücümüzün birlik beraberlik olduğunu, ay yıldızlı Türk bayrağımızın altında vatanımıza, milletimize, devletimize ve inancımıza sahip olduğumuzu öğrettik. .Deprem.Bize düşen bir hizmet varsa biz buradayız.”

“20.000 adet battaniyeyi hemen üreterek deprem bölgesine sevk ettik.”

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, deprem anında bu atölyeden 20 bin battaniye üretildiğini ve hemen bölgeye gönderildiğini belirterek, şunları kaydetti:

“Özel bir teşekkürüm var. Burayı işleten, emeği geçen kardeşlerimize çok teşekkür ediyorum. Deprem denilince hemen 60 bin battaniye üretecek kumaşı getirdiler, biz de 20 bin tane üretip gönderdik. Onları deprem bölgesine, yürekten teşekkür ederim. Elimizde battaniye pantolon var, Allah nasip ederse deprem bölgesine göndereceğiz” dedi.

El-Yahili tüccarlarını ziyaret etti ve bölge halkıyla birlikte bulundu.

Büyükkılıç, Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk ile birlikte çevredeki esnafı ziyaret ederek hayırlı işler diledi.

Yehyalı mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Başkan Büyükkılıç, “Bu güzel topraklara geldiğimizde bizim de moralimiz yerine geliyor. Gece gündüz çalışıyoruz, mücadele ediyoruz” dedi.

“Yahyalı’nın kaliteli ürünleri” diyen Büyükkılıç, burada manavdan alışveriş yapmayı da ihmal etmedi.

Belediye Başkanı Büyük Kılıç ilçe esnafı ve vatandaşların talep ve önerilerini yüz yüze dinlerken, sıcak ve samimi ilgiyle karşılanırken, esnaf ve vatandaşlar Büyük Kılıç’a hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.


DEVA Kayseri adaylık sürecini başlattı

Başkan Büyük Kılıç’a Yehyalı’yı ziyaretinde Yehyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan, Genel Sekreter Yardımcısı Bayar Özsoy, genel müdürler ve daire başkanları eşlik etti.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın