medyauzmani.com
Volkan Demirel: Hatay’ı ve 10 ilimizi uyandırmalıyız – Yerel Haberler

Volkan Demirel: Hatay’ı ve 10 ilimizi uyandırmalıyız

Eski milli futbolcu ve Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, Ankara Kent Konseyi’nin ev sahipliğinde düzenlenen “04.17: Türkiye’de Deprem Gerçeği ve Kriz Yönetimi” konulu toplantıya video mesaj gönderdi. Kendi adına hala konuşmakta zorlandığını söyleyen Demirel, “Hayatını kaybeden dost ve hemşerilerime bir kez daha başsağlığı diliyorum. Yaralılara acil şifalar diliyorum.” Demirel sözlerini şöyle sürdürdü:

“İnşallah hep birlikte bu musibetin üstesinden geleceğiz. Çalışıyoruz, mücadele ediyoruz. Ama ne yazık ki acımızı dindirmeye yetmiyor. 5 aydır Hatay’dayım. Hatay’ı, Hatay’ı, insanını çok sevdim, ve onlardan büyük bir değer ve sevgi gördüm.Memleketim gibi hissettim.Herkese teşekkür ederim Tanıdığım biri orada.

Evet zor bir süreç ama hayatımız devam edecek. Bundan sonraki operasyonda doğru hareket edip hem Hatay’ı hem de 10 ili ayağa kaldırmalıyız. Bunun için ülke ve millet olarak elimizden gelen her şeyi yapacağız ve yapmaya çalışacağız. Umarım gelecekte böyle bir felaketin tekrarlanmaması için herkes üzerine düşeni yapar.


DEVA’nın “Bilmiyoruz” Kampanyası

Tüm ülkemize bir kez daha taziyelerimi sunuyor, bir daha böyle bir felakete tanık olmayacağımızı temenni ediyorum. Hatalarımızdan ders çıkarmalıyız. Birlik ve ekip çalışması içinde çalışmamız gerekiyor.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın