https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Türkiye’nin müzeleri Trendyol’da buluştu – Dokuz8haber – Yerel Haberler

Türkiye’nin müzeleri Trendyol’da buluştu – Dokuz8haberSerbest piyasada para birimleri için açılış oranları

İstanbul (AA) – Trendyol, 18-24 Mayıs Uluslararası Müzeler Günü ve Haftası’nda “Türkiye Müzeleri Trendyol’da” ile Göbeklitepe’den Topkapı Sarayı’na kadar 180’den fazla müze ve anıttan çeşitli müze mağazalarına ait 2000 ürünü sergiledi. kullanıcılarının beğenisine sunuldu.

Firmadan yapılan açıklamaya göre Trendyol’da yer alan ürünler arasında Haseki Sultan Koleksiyonu, Latis-i Harem Koleksiyonu, Cam Karo Koleksiyonu, Pertevniyal Mühür Yüzüğü gibi özellikli ürünler yer alırken, en popüler ürünler ise Masa Takvimi, “Suna Kıraç – My ideal benim ömrümden uzun ‘orada'” Kitabı, Türkiye Antik Kentleri Kitabı, Duvar Takvimi ve Kırık Sütun Kitap Desteği.

Müze pazarlaması dijitalleşti

Müze pazarlaması dijitalleşirken, Türkiye’nin dört bir yanından milyonlarca insan, müze ziyaretlerinden bağımsız olarak ürünlerle “Trendyol’un Türkiye Müzeleri” aracılığıyla tanışabilecek.

Trendyol aracılığıyla müzelerden elde edilen gelir ile Türkiye’nin kültür, sanat, tarih ve gastronomisine katkısını artırmayı hedefliyor.

Turkish Museum Store’da satılan ürünler, İstanbul, Ankara ve İzmir dışında en çok Antalya, Bursa, Kocaeli, Muğla, Eskişehir, Mersin, Samsun ve Aydın’daki müşteriler tarafından satın alındı.

Topkapı Sarayı, Göbekli Tepe, Pamukkale, Efes, Zeugma, İstanbul Arkeoloji Müzesi, Truva gibi Kültür ve Turizm Bakanlığı’na ait 180’den fazla müze ve ören yerinin pazarlandığı, dünyanın en büyük müze mağazası Trendyol butiğinde Türkiye’nin müzeleri. Museumdenal ve bir zincir olan Pera Müzesi, Atatürk Vakfı, Adatepe Zeytinyağı Müzesi ve Borusan Contemporary bünyesinde faaliyet gösteren Borusan ArtStore.

Müze replikaları, takı, heykel, dekoratif obje, özel baskılı kitap, takı, kupa, çanta, t-shirt gibi günlük kullanılabilecek binlerce ürüne Trendyol mobil uygulaması ve web sitesi üzerinden ulaşılabiliyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın