https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Turgutlu Belediyesi’nde yeni memurlar yemin etti - Yerel Haberler
Anasayfa » Haber » Turgutlu Belediyesi’nde yeni memurlar yemin etti

Turgutlu Belediyesi’nde yeni memurlar yemin etti


Turgutlu Belediyesi, Araştırmacı Yazar Sinan Meydan’ı Ağırladı

Turgutlu Belediyesi’nde sözleşmeli memur olarak çalışırken aslen memur olarak atanan memurlar için yemin töreni düzenlendi. 5393 sayılı Belediye Kanunu’nun 49. maddesi gereğince 15 Mart 2023 tarihinden itibaren 5393 sayılı Belediye Kanunu’na göre sözleşmeli olarak atanan personel kilit memur kadrolarına atanmıştır.

Turgutlu Belediyesi’nin farklı birimlerinde görev yapan 24 memur adayının yemin ederek emsallerini aldığı törene Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Daşkan, Evren Erbaş ve Mithat Erden, daire müdürleri ve belediye çalışanları katıldı.

Memur olan tüm çalışanlara hayırlı olmasını dileyen Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Memur olmak çok önemli. Memur olmak gerçekten bu memlekette bir şeref ve şereftir. Hepsini biliyorum. Ben senin tabiatını, hayata bakışını biliyorum.” “Çalışkanlığınız, dürüstlüğünüz. Göreve geldiğiniz günden beri şunu söylüyoruz; ‘Biz yetimin hakkını kimseye yedirmeyiz. ve kimseye haksızlık etmeyiz’ Biz böyle gidiyoruz.Hak,hukuk,adalet diyerek gidiyoruz.Bu zamana kadar yaptığınız başarılı çalışmaların üzerine devlet memuru olduktan sonra da devam edeceğinizden şüphem yok.Tebrikler. atanan tüm memurlarımız.”

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın