https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Torku saygın bir Türk markası seçildi - Yerel Haberler
Anasayfa » Haber » Torku saygın bir Türk markası seçildi

Torku saygın bir Türk markası seçildi

Türkiye İtibar Akademisi’nin Beykoz Üniversitesi ve Bursa Teknik Üniversitesi Yazışmaları işbirliğiyle 12’ncisini gerçekleştirdiği araştırmanın sonuçları açıklandı.Bursa (İGFA) – Türkiye İstatistik Kurumu tarafından “Türkiye örneklemi” olarak kabul edilen 26 bölge ve 72 ilde 15 Aralık 2022-15 Ocak 2023 tarihleri ​​arasında yaklaşık 15.000 kişi üzerinde yapılan araştırmada; Parkeden akaryakıta, ayakkabıdan bankacılığa, beyaz eşyadan bebek ve çocuk ürünlerine kadar toplam 66 farklı sektörde faaliyet gösteren şirket ve kuruluşların itibarı ölçüldü.

Listede Konya Shaker’in Turku firması 4 farklı kategoride Türkiye’nin en sevilen markaları arasında yer aldı.

Torku, genel kategori, süt ürünleri kategorisi, bisküvi kategorisi, şekerleme ve çikolata kategorilerinde Türkiye’nin en bilinen markaları arasında yer aldı.


10. Küresel Bağışçılar Zirvesi Afyonkarahisar’da yapıldı

Türkiye İtibar Akademisi yetkilileri, Türkiye genelinde rastgele seçim yöntemiyle belirlenen 15 bin kişinin bilgisayar destekli telefon görüşmesi (CATI) yöntemiyle arandığını belirterek, dünyanın birçok ülkesinde uygulanan bu modelin Türkiye’ye kazandırıldığını bildirdi. Türkiye’nin yapısal özelliklerine göre yeniden düzenlenmiştir.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın