https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Toki, 50 ilçede 575 arsayı satışa çıkardı - Yerel Haberler
Anasayfa » Haber » Toki, 50 ilçede 575 arsayı satışa çıkardı

Toki, 50 ilçede 575 arsayı satışa çıkardı

Yaklaşık 6 milyar 118 milyon 378 bin 622 lira bedelle yaklaşık 13 milyon 884 bin 920 metrekare büyüklüğündeki 575 arsa açık arttırmayla satılacak.

Arazilerin bulunduğu iller ise şöyle sıralanıyor:

Afyonkarahisar, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Batman, Balıkesir, Bilecik, Bitlis, Bolu, Bursa, Burdur, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Isparta, İstanbul, İzmir, Karamuşhane Isparta , İstanbul, İzmir, Karamuşhane, Isparta, İstanbul, İzmir, Karamuşhane, Isparta, İstanbul, İzmir, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Niğde, Ordu ve Sakarya ve Samsun ve Siirt ve Sivas ve Şırnak ve Tekirdağzon”

Müzayede, 4-5-6 Nisan tarihlerinde saat 10:30’da üç ayrı oturumda gerçekleştirilecek. Seanslar Toki İstanbul Hizmet Binası ve Ankara Çankaya Bilkent Otel’de gerçekleştirilecektir. Ayrıca “www.emlakmuzayede.com.tr” teklifleri online olarak da iletilebilir.


Kamera arkası: Erdoğan bir taşla iki kuş vurmak istiyor

KDV ücretsiz yüzde 25 indirme, 48 ay

Alıcılar, yüzde 25 peşinat ve 48 ay vade ödeyerek konut, ticari ve endüstriyel arsa, turistik tesis alanları ve akaryakıt istasyonlarına sahip olabilecek. Ayrıca arazi KDV’siz olarak satılacaktır.

Satılacak arsalar arasında Ankara’da konut, plansız sosyal ve kültürel tesis alanları, Antalya’da konut ve ticari alanlar yer alıyor. İzmir’de satılık arsalar arasında sanayi, depo, sanayi, günübirlik turistik tesisler ve yerleşim alanları yer alıyor. İstanbul’da hem konut hem de konut dışı kentsel çalışma alanları var.

Satışa ilişkin detaylı bilgiye “www.toki.gov.tr” ve “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adreslerinden ve 0212608 15 00 aranarak ulaşılabiliyor.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın