https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Tepebaşı belediyesindeki aşevi faaliyetlerine devam ediyor - Yerel Haberler
Anasayfa » Haber » Tepebaşı belediyesindeki aşevi faaliyetlerine devam ediyor

Tepebaşı belediyesindeki aşevi faaliyetlerine devam ediyor

Tepebaşı Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet gösteren Nihal-İsmail Akçura Aşevi’nde her gün profesyonel ekipler tarafından sıcak yemek hazırlanmaktadır. Hijyen kurallarına uygun olarak hazırlanan yemekler, belediye ekipleri tarafından vatandaşlara ikram ediliyor.

Tıbaşı Belediye Başkanı Ahmet Atak’ın talimatıyla ilköğretim öğrencilerine yönelik hayata geçirilen “Beslenmeye Destek” projesi devam ediyor. Proje ile belediye ekipleri tarafından aşevinde hazırlanan yemekler, belediye personeli tarafından öğrencilere yemek olarak sunuluyor.


Adıyaman çadırkent depremzedeler için oyun grubu

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Ataç, Tepebaşı ailesinin birlik ve beraberlik içinde olduğunu belirterek, şunları söyledi:

Fakir mutfağımız aracılığıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza her gün düzenli olarak sıcak yemek hazırlıyoruz. Ekiplerimiz hazır yemekleri tek tek evlere ulaştırıyor. Bölgemizde de vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda periyodik kontroller gerçekleştiriyoruz. Öte yandan deprem felaketinde ihtiyaç sahiplerine yönelik mutfağımızla bölgeye hızlı bir şekilde katılarak hemşerilerimize destek olduk. Aşevimizin hazırladığı beslenme desteğini öğrencilerimize sunmaktan da onur duyuyoruz. Tepebaşı ailesi olarak birlik ve beraberlik içinde olmaya devam edeceğiz. Bu süreçte destek ve yardımlarını sunan tüm duyarlı hemşehrilerime de ayrıca teşekkür ediyorum. Tepebaşı’nda nimetleri paylaşmanın huzurunu yaşıyoruz” dedi.

Nihal İsmail Akgora’nın aşevinin faaliyetleri hakkında bilgi almak ve aşevine destek olmak isteyen vatandaşlar 0 (222) 340 04 02 numaralı telefonu ve 444 44 26 numaralı Mavi Masa hattını arayarak yetkililere ulaşabilirler.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın