https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Tarkan tehditlere cevap verdi: Susacağım şarkılarım susmayacak - Yerel Haberler
Anasayfa » Haber » Tarkan tehditlere cevap verdi: Susacağım şarkılarım susmayacak

Tarkan tehditlere cevap verdi: Susacağım şarkılarım susmayacak

Hayvan barınağının tepkisini hedef alan Tarkan, “Söz gümüşse sessizlik altındır. Ben beni tanırım. Beni tanıyan bilir. Burada ben susarım ama şarkılarım rahat etmez.” “


Almanya-İspanya beraberliği: Almanya son maça kadar şansını elinde tutuyor

Konya Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınağı görevlisi tarafından bir köpeğin kürekle öldürülmesine tepki gösteren Tarkan, bu paylaşımı nedeniyle hedef alındığına ilişkin açıklama yaptı.

Megastar Tarkan, Konya’daki hayvan katliamıyla ilgili olarak, “Kaderimden bu korkunç görüntüleri izleyemedim. Bu nasıl bir katliam ve bu vicdansız vahşete tanık olanlar durmayacaklar, durmayacaklar” dedi. . İnsanlığımdan bir kez daha utandım. Bundan sorumlu olmalıyım. “Biz bunları hep söylüyoruz ama sorumlu denilenler hep üç maymun rolünü oynuyorlar. Onlar da bu katiller gibi suçlu olduklarını bilmeliler çünkü kayıtsız kalıyorlar.” açıklama yaptı.

Bu paylaşımın ardından Tarkan, bazı sosyal medya kullanıcılarının hedefi oldu.
Tarkan ise Instagram’dan yaptığı paylaşıma, “Söz gümüşse sessizlik altındır. Ben beni bilirim. Beni tanıyan iyi bilir. Bu bana yeter. O yüzden susuyorum. Ha, ben susarım ama şarkılarım dinlenmez.” “.

ne oldu?

Vahşet portreleri gündemdeyken; Yaşananlarla ilgili de ünlü sanatçı Tarkan’dan “Kaderimden bu korkunç görüntüleri izleyemedim. Bu nasıl bir cinayettir ve bu vicdansız cinayete tanık olanlar bunu durduramaz ve önleyemez. İnsanlığımdan bir kez daha utanıyorum.” dedi.

Tarkan da “Bunun hesabı sorulmalı, hayvanlara eziyet eden bu canilere gereken ceza verilmeli. Bunu hep söylememize rağmen bu sözde görevliler hep üç maymun rolünü oynuyorlar. En az onlar kadar suçlu olduklarını bilsinler.” bu katiller kayıtsız kaldıkları için.” kelimeler kullandım.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın