https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Silivri’de 3 ceset bulan bir zanlı da tutuklandı – Yerel Haberler

Silivri’de 3 ceset bulan bir zanlı da tutuklandı

İSTANBUL (AA) – İstanbul’un Silivri ilçesindeki meydanda gömülü halde bulunan biri kadın 3 kişinin cenazesiyle ilgili yürütülen soruşturmada bir zanlı daha tutuklandı.

Asayiş Şube Müdürlüğü Kayıp Şahıslar Bürosu ekipleri, Değirmenköy’de bir tarlada cansız beden bulması üzerine inceleme başlattı.

Ekipler, ilk incelemelerinin ardından 2 zanlıyı gözaltına alırken, cenazede bulunan cesetler hakkında bilgisi olduğu değerlendirilen ve bu bilgiyi gizleyen zanlıyı da gözaltına aldı.

Öte yandan, soruşturmasının ilk aşamasında tutuklanan zanlılardan Ömer Y.’nin ifadesinde, bulunan 3 cesedin Ünal Y. tarafından öldürülerek tarlaya defnedildiğini söylediği öğrenildi. Ünal Yol, hakkındaki suçlamaları reddetti.

Umar Way ayrıca Sevci Demirci’nin yanında olduğunu iddia ettiği Mekahit Polat ve akrabası Erdoğan Polat’ın da Ünal tarafından öldürülerek Silivri ve Çatalca’da toprağa verildiğini belirtti. Öldürülme korkusuyla sakladığını söylediğini belirtti. .Türkiye Basketbol Ligi’nde play-off maçları yarın başlayacak Misli.com

Ömer Y.’nin iddialarına dayanarak kayıp Mücahit Polat ve Erdoğan Polat’ın cenazelerinin Silivri ve Çatalca’da iki farklı noktada bulunması için çalışma başlatıldığı öğrenildi.

Gömülü 3 ceset bulundu

Ailenin televizyon programına katılan yakınları, Ocak 2021’den beri kayıp olan Sevcı Demirci (38), oğlu Eren (20) ve kızı Rumisah’ın (13) hayatını kaybettiğini iddia etti.

İddialar üzerine soruşturma başlatan polis, anne ve çocuklarının en son görüldüğü yerin yakınında gömülü 3 ceset buldu.

Cesetler kesin kimlik tespiti için Adli Tıp Kurumu’na götürülürken, başlatılan soruşturmada Ünal Y. gözaltına alındı. Ve akrabası Ömer Y.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın