medyauzmani.com
Selvi Kılıçdaroğlu’ndan kadınlar için sandık çağrısı – Yerel Haberler

Selvi Kılıçdaroğlu’ndan kadınlar için sandık çağrısı#Secim2023 GÜNDEM ÖZEL – Seçim maratonunda son dava

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Sylvie Kılıçdaroğlu, bugün Twitter hesabından paylaştığı videoda, “Sevgili kadınlar, hepimizin özgürce ve güvenle yaşayabileceği, sahip çıkabileceği bir ülke için oy verelim. oy sandığına.”

Videoda Sylvi Kılıçdaroğlu, Alko Zeynep Babacan, Hatice Uysal, Nursen Yavaş ve Dilek Kaya İmamoğlu, Pazar günü yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turunda kadınları sandığa sahip çıkmaya ve oy vermeye çağırdı:

Sylvie Kılıçdaroğlu: Sevgili kadın, birlikte olalım. Hiçbir çocuğun aç uyumadığı, yüzünün güldüğü, her kadının özgürce yaşadığı bir ülke için oy verelim, sandığa sahip çıkalım.

Olku Zeynep Babacan: dünyaya eşitlik, bolluk ve barışı kendi çabalarıyla getiren kadınlar değerli kardeşlerim; “Bir seste ne değişir” demeyin. Ülkemizin geleceği için oy kullanalım, sandığa sahip çıkalım.

Hatice Uysal: Çocukların özgürce ve güvenle büyüyebileceği, tüm kadınların özgürce yaşadığı, emeğiyle hayata değer kattığı nitelikli bir eğitimle geleceğe hazırlanabileceği bir ülke için oy verelim, sandığa sahip çıkalım.

Norsen yavaş: Çocukların ve gençlerin barış, mutluluk ve huzur içinde yaşamaları, bilimin ışığında özgürce geleceklerini inşa etmeleri için oy kullanalım, sandığa sahip çıkalım.

Dilek Kaya İmamoğlu: Genç kadınların özgürce hayal kurabileceği, her çocuğun ve her gencin eşit eğitimle kendi geleceğini dört gözle bekleyebileceği bir gelecek için oy verelim, sandığa sahip çıkalım.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın