medyauzmani.com
Sardoslular Edirne’de Kurudağ’a pedal çevirdi – Yerel Haberler

Sardoslular Edirne’de Kurudağ’a pedal çevirdi

Edirne’nin Kışan ilçesine bağlı Saros Doğa ve Spor Derneği (SARDOS), geçtiğimiz hafta sonu Courodağ’da 55 kilometre koştu.

Kısa adı SARDOS olan Kishan Saros Doğa ve Spor Derneği etkinliğinin Kuruda’da, ardından Şükrüköy, Seydiköy ve Kadıköy’de erken saatlerde Kishan’dan yola çıkan tur, Malkara Teteköy ve Pişman mahalleleri üzerinden zirveye ulaştı.

Burada getirdikleri yiyeceklerle öğle yemeğini yedikten sonra, sonbaharın tüm renkleriyle harika bir patikadan Mahmudköy’e inen Sardos bisikletçileri, köy kahvesinde bir süre mola verdi.

Kayseri Milletvekili Kokasinan istifa etti
Kayseri Milletvekili Kokasinan istifa etti

Mola sonunda bisikletçiler demir atlarına atlayarak akşam saatlerinde Kişan’da turu tamamladılar.

40 metre yükseklikten yaklaşık 10 km bisiklet turu. Aşağı ve yukarı tırmanarak 380 metre yüksekliğe ulaştıklarını kaydeden Sardos yetkilileri, katılımcılardan tam not alan parkurda sonbaharın tüm renklerine hakim olduklarını söyledi. Dağ bisikletleri için eğlenceli bir süreç başlattıklarını açıkça belirten Sardos yetkilileri, yeni yapılanmalarda bisikletin her zaman düşünülmesi arzusuyla, bisiklete ve bisikletçilere her zaman sahip çıkılması ve saygı duyulması arzusuyla başka etkinliklerde buluşma sözü verdi. şehir merkezlerinde.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın