https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Rize’de Damızlık Bek CHP’den adaylığını açıkladı - Yerel Haberler
Anasayfa » Haber » Rize’de Damızlık Bek CHP’den adaylığını açıkladı

Rize’de Damızlık Bek CHP’den adaylığını açıkladı


Rize’de ‘Çocuklar Futbol Turnuvası’ başladı

Damızlık Kenan Beck, 2023 seçimleri için CHP’den adaylığını açıkladıReese (IGFA) – Damızlık Keenan Beck, CHP’den Reese’in milletvekilliği için adaylığını açıkladı.

Peik yaptığı açıklamada, asırlık bir törenden önce iki kez aday gösterildiğini belirterek, “Bugün adaylığım hayatımın en mutlu günü. İkincisi, bu çalışma gününde ülkem adına bu kalabalığı görünce; Rize’m adına partim adına 30 yıl bu parti için mücadele ettim.Rize’de oy vermiş biri olarak sizinle gurur duyuyorum.Rize’de 4 kez seçime girdim.Hep söylemişimdir bunu. İstanbul’dan Ankara’dan vekalet alsam kabul etmem Rize’liyim.Babam dedem bize bir şeyler öğretti.Babam öleli 24 yıl oldu,seninle ne kadar gurur duyuyorum’ diye millet bayram etti. Bir Risley’nin kalbini kazan, dediler bana, büyüklerimiz. Sanırım Risley’nin kalbini kazandım.”

İyiyse aday olmak için dua ediyorum

CHP’nin Rize Milletvekili Adayı Kenan Bek, CHP’nin Rize’den aday olarak çok çalışacağını söyledi.

“Rize’nin tavrı belli, oyu da belli. Onun için iktidar ortağı olmayan bütün partiler ittifaka girerse başaracağız. Değişen seçim sisteminde bu bir zorunluluk haline geldi. Her adaya genel merkez desteği var. Aday olan herkes genel merkezde” diyen Peik, “Onun desteğini alıyor. Ben aday olmak istiyorum diyen git merkezde çalış diyor. Bana bu söylendi ve ‘Ben de adayım’ dedi. geliyor ve işime devam ediyorum.'”

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın