https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Nürnbergli gönüllüler, depremzedelere ulaştırmak için iki TIR yardım malzemesini Tarsus Belediyesi’ne gönderdi. - Yerel Haberler
Anasayfa » Haber » Nürnbergli gönüllüler, depremzedelere ulaştırmak için iki TIR yardım malzemesini Tarsus Belediyesi’ne gönderdi.

Nürnbergli gönüllüler, depremzedelere ulaştırmak için iki TIR yardım malzemesini Tarsus Belediyesi’ne gönderdi.

Nürnbergli gönüllüler, içinde ömür boyu insani yardım malzemeleri bulunan iki TIR’ı deprem bölgelerinden yoğun bir göçün yaşandığı Tarsus’a teslim etti. Tuvalet malzemeleri, uyku tulumları, kilimler, yorganlar, yastıklar, oyuncaklar, dezenfektanlar, giysiler, ayakkabılar, köpek maması, hasta yatakları, bastonlar, hasta yürüteçleri, bebek arabaları ve çok sayıda kamyon tekerlekli sandalyesi bulunmaktadır.

“Bu destekle birlikte yaraları saracağız”


Tarsus Belediyesi, otomobil showroom sahasının temellerini attı

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, verilen desteğin büyük bir dayanışmanın göstergesi olduğunu belirterek, “Afet bölgesinden şehrimize gelen vatandaşlarımıza ve depremin olduğu yere ulaştırmak üzere belediyemize iki tır geldi. Bu anlamda TIR’ları hazırlayıp şehrimize götüren Nürnberg gönüllülerine teşekkür ediyorum “Bu direklerle yaraları birlikte saracağız” dedi.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın