https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Muntaş Belediyesi’nin 32 sözleşmeli çalışanı yemin töreninde memur oldu. - Yerel Haberler
Anasayfa » Haber » Muntaş Belediyesi’nin 32 sözleşmeli çalışanı yemin töreninde memur oldu.

Muntaş Belediyesi’nin 32 sözleşmeli çalışanı yemin töreninde memur oldu.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende konuşan Manci Belediye Başkanı Bhattin Gümüş, memuriyete başlayan çalışanların bugünden itibaren vatandaşlara karşı daha duyarlı ve anlayışlı olmaları gerektiğini belirterek, şunları söyledi:

“Değerli meslektaşlarımız sizlerle birlikte bir yola çıktık. Aranızda uzun yıllardır belediyemize hizmet etmiş arkadaşlarımız var. TBMM’den geçen son yasa ile sözleşmeli olarak çalışan meslektaşlarımız da memur olmaya hak kazandılar. Memur.Tabii sözleşmeli çalışırken sorumluluğunuz vardı.Fakat bundan sonra belediyemizde memur olarak görevinize devam edeceksiniz.Memur sayımızın artması bizim için önemli ve değerli.Artık sizler çok daha büyük bir sorumluluğumuz var.Tüm çalışanlarımızla Mantaşa halkına hizmet ediyoruz.Vatandaşın belediyeden memnun, her zaman sessiz ve konuşmaktan çekinmeden, bir kadroya yakışır şekilde ayrılmasını sağlamak sizin göreviniz Belediye ve memurlar , iş yoksa neden böyle olmadığını vatandaşa bıkmadan usanmadan anlatıyor.


Acı ve öfke 14 Mart Tıp Bayramı’na gölge düşürdü

Törene katılan Muğla Belediye Başkan Yardımcısı Cumhuri Çoban, “Hepinizi şahsen tanıyorum. Bundan sonra da bir devlet memuru olarak gayretli ve etkin hizmetinize devam edeceksiniz. Hepinizi tebrik ediyorum.”

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın