https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Muharrem İnce’den Hoda-Bar tepkisi – Docoz8 Haber - Yerel Haberler
Anasayfa » Haber » Muharrem İnce’den Hoda-Bar tepkisi – Docoz8 Haber

Muharrem İnce’den Hoda-Bar tepkisi – Docoz8 Haber

Huda-Bar Başkanı Zekeriya Yapcıoğlu, seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceklerini belirterek, “Başkanlık Divanı toplantısında il ve ilçe teşkilatlarımızla istişare ederek 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleme kararı aldık.”


Hüseyin Baş, Kızılay’ı eleştirdi: Kızılay’ın 140 bin liraya sattığı çadırı 32 bin liraya aldık.

Cumhur İttifakı’na katıldığı iddia edilen Hüda-Bar Partisi Genel Başkanı Zekeriya Yapçı Oğlu’nun bir yıl önce katıldığı bir programdaki sözleri sosyal medyanın gündemine oturdu. “Sizce Hizbullah terör örgütü müdür?” Yabişoğlu, “Türkiye Cumhuriyeti’ne göre Hizbullah terör örgütü olabilir ama bana göre terör örgütü değil” yanıtını verdi.

Vatan Partisi lideri İnce, sosyal paylaşım sitelerindeki hesabından iki partinin görüşmesini eleştirdi. İnce, “Hizbullah’ın siyasi kanadı Hüdapar ile koltuklarınızdan kalkmamak için ittifaka geldiniz. Sizi o koltuklardan indireceğiz. Caffar Okan’ın kemiklerini sızlatmayacağız. İzin vermeyeceğiz. Laik Demokratik Türkiye Cumhuriyeti’nin dokunuşuyla bölünmez bir bütünlük olur.” o yazdı.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın