https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Meteorolojiden Muola, Iparta, Burdur ve Antalya için şiddetli yağmur uyarısı - Yerel Haberler
Anasayfa » Haber » Meteorolojiden Muola, Iparta, Burdur ve Antalya için şiddetli yağmur uyarısı

Meteorolojiden Muola, Iparta, Burdur ve Antalya için şiddetli yağmur uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü; Muğla, Isparta, Burdur ve Antalya’da bu gece ve yarın kuvvetli yağış beklendiğine işaret ederek, “Sel, sel, yıldırım, ulaşım aksamaları, güney kesimlerde yerel dolu ve kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli olun ve tedbirli olun” dedi. yüksek rakımlarda yağmur ve kar sırasında.”

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yurdun güneybatı kesimlerinde beklenen şiddetli yağışlar nedeniyle vatandaşları sel, yıldırım ve sel baskınlarına karşı dikkatli ve tedbirli olmaya çağırdı. Meteorolojiden yapılan yazılı açıklamada, yağmurun bugün saat 15.00’te başlayıp yarın gece yarısına kadar devam etmesinin beklendiği belirtildi. Meteoroloji açıklıyor:


Meral Danimarkalı Beştaş: Bu iktidarın kendisi bu milletin başına gelen en büyük musibet ve musibettir.

“Son değerlendirmelere göre; 16.03.2023 Perşembe günü Muğla’da erken saatlerde, Isparta’nın doğusunda ve Burdur’da öğle saatlerinde özellikle güney kesimlerde yerel kuvvetli ve çok kuvvetli (21-75 kg/m2) antalya’nın orta ve doğusunda kuvvetli ve kuvvetli Sağanak yağmur (51-100 kg/m2) ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Yağışların 1500 metrenin üzerindeki yüksek kesimlerde yoğun karla karışık kar ve kar yağışı şeklinde olacağı tahmin ediliyor. Sağanak yağışlı , sel, sel, yıldırım, ulaşım aksamaları, güney kesimlerde yerel dolu, yağmur sırasında kuvvetli rüzgar ve yüksek rakımlarda kar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmak gerekiyor.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın