https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
megan taş - Yerel Haberler
Anasayfa » Haber » megan taş

megan taşmegan taş
Megan
gerçek ad Megan Alicia Düğme
Doğum tarihi (30 yıl)
Amerika
Burçlar Veri deposu
uzmanlık alanı Dansçı, gezgin, koreograf, aktör, sunucu, yazar, youtuber
seks Kadın
Sosyal durum bekar
Oğlan 1,63 cm
kilo 55 kilo
göz rengi Koyu Kahverengi
popülerlik

Sayfa #11123 (12222 kişi)


1991 yılında Jacksonville, Florida, ABD’de doğan Aktris Megan Patton en çok Street Dance 4: Rebellion (2012), Rap Woman (2012) ve Date-A-Max (2012) yapımlarıyla tanınır.

Oyuncu, dansçı, YouTuber, koreograf ve yazar Megan çok yetenekli bir insan. Ladies of Rap (2012), Step Up Revolution (2012) ve Date-A-Max (2012) gibi filmlerde rol aldı. Ayrıca 2013’te yayınlanan Anthony Ma Presents (2013) üzerinde çalıştı. 2013’te piyasaya sürülen Josh Golden’ın yer aldığı Dark Horse adlı şarkının koreografisini yaptı.

Megan ayrıca “World of Dance Weekly ve Batoonchitime” sunuculuğu yapıyor ve Ford tarafından özel olarak ajan olarak seçildi ve Megan Batoon ve Just a Clue adlı kendi podcast’ine sahip. Koreograf olmasının yanı sıra Megan’ın 1,14 milyondan fazla abonesi olan bir Youtube kanalı var. 2010 yılında Youtube’a katılan Megan Batoon, bir süredir kanala dans videoları yüklüyor. Moda ve Yaşam Tarzı, Seyahat Vlog’ları, Zorluklar, Alışveriş Gezileri ve daha fazlasında ilgili içerik yayınladı.

Megan Button, Joe Franco ve Luis D’Ortiz’in her bölümde izleyiciyi farklı yerlere götürdüğü bir yapım olan realite dizisi “The World’s Most Amazing Vacation Rentals” Netflix’te yayınlandı. Farklı bütçelere hitap eden uzman ipuçlarını ve tavsiyelerini paylaşıyor.

Kişisel Biyografi

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın