medyauzmani.com
Medipol Belgrad temsilcilik açılışı – Dokuz8haber – Yerel Haberler

Medipol Belgrad temsilcilik açılışı – Dokuz8haber

İstanbul (AA) – Medipol Global temsilcilik ofisine yenisini ekledi.Yerli gözler TCMB’ye çevrildi

Medipol’den yapılan açıklamaya göre, Sırbistan’da Medipol Belgrad temsilciliği açıldı. Açılış törenini Türkiye Cumhuriyeti’nin Belgrad Büyükelçisi Hami Aksoy anlattı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Medipol Mega Üniversite Hastanesi Operasyon Başkan Yardımcısı Dr. Medipol Global için Balkanlar, Rusça konuşulan ülkeler, Orta Doğu ve Afrika’da bir temsilcilik ofisi daha eklediklerini belirten Uygar Üstün, şunları kaydetti:

“Kısa vadede hastalarımıza dünya çapında ulaşmak için konsültasyon ofislerimizi 30’dan fazla ofise çıkarmayı hedefliyoruz. Konsültasyon ofislerimizde hastalarımız ve tıp eğitimi almak isteyenler doğrudan Medipol ile iletişime geçebilirler. Hastalarımız bilgi alabilirler. Bu ofislerden ülkelerindeki seyahat ve doktor, ikamet ve tıbbi operasyonlar hakkında. Operasyonları baştan sona her ayrıntıyla ilgilenen bir ekiple yürütüyoruz. İstanbul’daki merkez ofisimiz Medipol Mega’nın uluslararası hasta hizmetleri departmanı var. 330.Burada 45 farklı milletten hastamız var ve 35 yabancı dil bilen 200 tercüman kadromuzla hastalarımıza hitap ediyoruz.

Medipol Mega Üniversite Hastanesi Marka Müdürü Şidim Aytin, Medipol’de böbrek nakli geçiren hasta Dragici Petkoviko’nun da açılışa katılmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Törene, Belgrad Büyükelçiliği Ticaret Müşaviri Yasmin Yosh, Belgrad Büyükelçiliği Eğitim Müşaviri Mehmet Yılmazata, Belgrad Büyükelçiliği Eğitim Koordinatörü Şehmuz Altın, HalkBank Belgrad Genel Müdürü Aziz Arslan, HalkBank Belgrad Pazarlama Direktörü Hasan Kumert, HalkBank Belgrad CEO’su ve Türk Danışman – Sırp işadamları Fatih Karaca, Dernek Başkanı, Sırp Hastalar Forumu, Sırbistan Organ Nakli Hastaları Derneği ve Sırbistan Yumurtalık Kanseri Hastaları Derneği Başkanları.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın