medyauzmani.com
MASKİ’den Yarbasan’a ziyaret – Dokuz8haber – Yerel Haberler

MASKİ’den Yarbasan’a ziyaret – Dokuz8haber


Manisa’dan ambar kazmaya ve onarmaya devam

Maski İlçesi Kamu Hizmetleri Daire Başkanı Sarbil Çakır da Demirci ilçesine bağlı Yerbasan Mahallesi Muhtarı Ali Çetin’i ziyareti sırasında geçtiğimiz ay hayatını kaybeden merhum Muhtar Ahmed Canar’a taziyelerde bulundu.Manisa (İGFA) – Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ), ilçe genelinde mahalleleri ziyaret ederek aşiret reislerinin görüşlerini almaya devam ediyor.

Bu kapsamda İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Sarpil Çakır, “Mahalle 101 Projesi” kapsamında altyapısı yenilenen Demirci ilçesine bağlı Yerbasan mahallesini ziyaret etti. Daire Başkanı Çakır’a Demirci Belediyesi Koordinatörü Gökhan Demir eşlik etti.

Mahalle muhtarı Ali Çetin ve mahalle halkıyla bir araya gelen daire başkanı Sarbil Çakar, talep ve taleplerini dinledi.

Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını Muhtar Çetin’e ileten Daire Başkanı Çakır, Başkan Ergün adına getirdiği hediyeleri takdim etti. Daire Başkanı Çakır, geçtiğimiz ay amansız hastalığı nedeniyle vefat eden merhum Yerbasan Kaymakamı Ahmet Canar’a Allah’tan rahmet, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e taziyelerini iletti. Mahalle muhtarı Ali Jitin, “Cengiz Reis gönderdiğiniz hediyeler için çok teşekkür ederim. Mahallemiz bitti. Bir çok sorunumuz çözüldü, yardımlarınız için çok teşekkür ederim.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın