medyauzmani.com
Mansur Yavaş, yeni sosyal medya hesaplarını seçim kampanyaları için kullanmaya karar verdi. – Yerel Haberler

Mansur Yavaş, yeni sosyal medya hesaplarını seçim kampanyaları için kullanmaya karar verdi.

Ankara Belediye Başkanı Mansur Yavaş, seçim kampanyaları için yeni sosyal medya hesaplarını kullanacak. Bugüne kadar kullandığı kişisel sosyal medya hesaplarını Ankara’da yürütülen faaliyetleri duyurmak amacıyla kullanmaya devam edecektir.

Ankara Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 14 Mayıs 2023’te yapılması planlanan cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi yaptığı seçim çalışmalarını yeni sosyal medya hesaplarından vatandaşlara duyuracak. Yavaş; Bugüne kadar kullandığı kişisel hesaplarını Ankara’da gerçekleştirilen faaliyetleri duyurmak ve özel günlerde tebrik mesajları paylaşmak için kullanmaya devam edecektir.

Mevcut sosyal medya hesabından yeni sosyal medya hesabını duyuran Yavaş; “Yönetimimizin yaklaşımı gereği bu hesabı sadece Ankara ile ilgili duyurular ve faaliyetler için kullanmaya devam edeceğim. Seçim süreciyle ilgili çalışmalarımız için yeni sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi rica ederim.”

Yavaş’ın seçim çalışmaları kapsamında ziyaret, görüşme ve görüşmelerini paylaşacağı yeni sosyal medya hesapları şöyle:

Facebook: Mansur Yavaş 2023

Twitter: mansuryavas23/

Instagram: mansuryavas23/

Tiktok: mansuryavas23/


Akşam karanlığı: Kahramanmaraş merkezde meydana gelen deprem nedeniyle ödenen tazminat tutarı 3 milyar 350 milyon 905 bin 169 TL’ye ulaştı

Yavaş, haber ve veriler Mansur Yavaş İletişim Başkanlığı tarafından yönetilen yeni sosyal medya hesapları üzerinden seçim süresince televizyon ve gazetelerde de paylaşılacak. Hesap detayları aşağıdaki gibidir:

Twitter: mansuryavas23tv/ televizyon

Instagram: mansuryavas23tv/

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın