https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Manisa Soma Su Arıtma Tesisi’ne Sıfır Atık Belgesi - Yerel Haberler
Anasayfa » Haber » Manisa Soma Su Arıtma Tesisi’ne Sıfır Atık Belgesi

Manisa Soma Su Arıtma Tesisi’ne Sıfır Atık Belgesi

Maski Genel Müdürlüğü bünyesinde Soma ilçesine kazandırılan kanalizasyon arıtma tesisi, Çevre Şehircilik ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “sıfır atık projesi” kapsamında “sıfır atık belgesi” almaya hak kazandı. Konut. İklim değişikliği.Manisa (İGFA) – Manisa Su ve Kanalizasyon İşletmesi Genel Müdürlüğü (MASKİ), kaynaklarını verimli kullanarak gelecek nesillere daha yaşanabilir bir Manisa bırakmak için çalışmalarını sürdürüyor.


Manisa’da çocuklara “Su Tasarrufu” bilinci kazandırılıyor

Bu kapsamda Maski Genel Müdürlüğü denetiminde başarıyla faaliyet gösteren Soma Atıksu Arıtma Tesisi, Çevre Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “sıfır atık projesi” kapsamında “sıfır atık belgesi” almaya hak kazandı. , Kentleşme ve İklim Değişikliği.

Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün arıtma tesisi olmayan ilçe kalmayacak sözünü vurgulayan Maski Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çiftik, “Sayın Belediye Başkanımız Manisa’yı temizlemek gayesiyle hareket ediyor. çalışıyor.17 ilçemiz var.Demirci ile Selende ve Sarıgöl’de inşaat çalışmaları devam ediyor.Küprobası Mahallesi için İller Bankası’ndan onay sürecindeyiz.Yani şu anda 19 adet arıtma tesisi tam kapasite ile çalışıyor.Birincisi Tüm bunların yanı sıra, gelecek nesillere temiz bir çevre ve sağlıklı bir yaşam ortamı sağlamak için yürüttüğümüz çalışmaların meyvelerini biz de topluyoruz.Soma atıksu arıtma tesisi de sıfır atık sertifikası almaya hak kazandı.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın