medyauzmani.com
Manisa Şehzadeler’de sele karşı tedbir – Yerel Haberler

Manisa Şehzadeler’de sele karşı tedbir

Maski Genel Müdürlüğü, ehzadeler ilçesine bağlı Yukarıjubanisa Mahallesi’ndeki dereyi temizleyerek olası su baskınlarına karşı önlem aldı.Manisa (İGFA) – Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde su yolları temizleme çalışmalarıyla temiz bir çevre oluşmasına katkı sağlamaya devam ediyor.


22 yıldır saklanan 4 cinayet zanlısı tutuklandı

Bu kapsamda Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri tarafından Şehzadeler Mahallesi Yukarıçobanisa Mahallesi’nde dere temizleme çalışması yapıldı. Çalışma ile dere yatağındaki zararlı maddeler uzaklaştırılarak olası taşkınlara karşı önlem alındı.

Yukarıçobanisa Kaymakamı Cemil Özel, “Su kanalizasyon temizleme çalışması ile zararlı maddeler uzaklaştırılıyor ve olası tehlikelere karşı önlem alınıyor. Maski’nin çalışmasından memnunum. Merhaba dediğimizde ellerinden geldiğince taleplerimize çözüm üretmeye çalışıyorlar. Bunun için ellerinden geleni yapıyorlar. Bunun için Maski’nin çalışmasından memnunum.” bu nedenle Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e ve Maski Genel Müdürlüğü’ne Allah razı olsun çok teşekkür ederiz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın