https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
LC Waikiki, LC Walk ile yürüyen çocukları destekliyor – Yerel Haberler

LC Waikiki, LC Walk ile yürüyen çocukları destekliyorDicle Elektrik, çalışanlarına Master Worker Projesi ustalık eğitimi veriyor

İSTANBUL (AA) – LC Waikiki, Podiatri ve Podiatri Derneği onaylı anatomik LC Walk çocuk ayakkabısını bebeklerin ilk adımlarını rahat ve güvenli bir şekilde atabilmeleri için tasarladı.

Markadan yapılan açıklamaya göre LC Waikiki, 30 yıllık tecrübesiyle anneler ve çocuklar için çalışmaya devam ediyor.

LC Waikiki, Podiatric and Podiatric Society tarafından onaylanan LC Walk anatomik çocuk ayakkabısını bebeklerin ilk adımlarını rahat ve güvenli bir şekilde atabilmeleri için tasarladı. 9-24 aylık bebekler için üretilen anatomik bebek patikleri, bebeklerin ayaklarından tutarak dengeli yürümelerini destekler.

Anatomik bebek patikleri, bebeklerin ayaklarını kavrayarak yalınayak yürüme hissi ile dengede yürümelerine yardımcı olur.

Yumuşak üst yapısı ve tutuşu sayesinde rahatlıkla giyilebilen anatomik çocuk ayakkabısı, deri astarlı iç tabanı ile çocuğun topuğunun ayakkabı içinde doğru yere oturmasını ve parmak uçlarının tam olarak birleşmesini sağlayarak ayakkabının daha rahat yürümesini sağlar. dengeli adımlar atmak.

Kauçuk dış taban, anatomik, yürürken esneyen ve bebeğin ayaklarına uyum sağlayan ayakkabılarla bebeklerin her adımda yeri hissetmesini sağlayacak kadar ince ve hafiftir.

LC Wakiki, anatomik bebek ayakkabılarıyla da bebeklerinin ilk adımlarında rahat etmelerine önem veren annelere destek oluyor. Anatomik bebek patikleri seçkin LC Waikiki mağazalarında ve internet sitesinde anneleri bekliyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın