https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Kuşadası Belediyesi’nden bayanlara pilates dersi - Yerel Haberler
Anasayfa » Haber » Kuşadası Belediyesi’nden bayanlara pilates dersi

Kuşadası Belediyesi’nden bayanlara pilates dersi

Kuşadası Belediyesi tarafından bayanlar için düzenlenen ücretsiz pilates dersleri devam ediyor. Uğur İnan Spor Salonu’nda haftanın 5 günü kadınları sportif faaliyetlere yönlendirmeye yönelik kurslar düzenlenmektedir.

Kuşadası Belediyesi, Kuşadası Belediye Spor iş birliği ile çeşitli spor dallarında kadınları buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda Uğur İnan Spor Salonu’nda verilen Pilates kursu, kentli kadınlardan yoğun ilgi görüyor. Kurslar Çarşamba ve Cuma günleri 15:00 – 16:00; Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 20:00-21:00 saatleri arasında. Sağlıklı bir hamilelik geçirmek için anne adaylarının da katıldığı etkinlikte kursiyerler, spor eğitmenleri Bedrihan Gülüdağ, Derya Yener ve Efer Ocu eşliğinde egzersiz yaparak hem eğleniyor hem de sağlıklı bir yaşam için gerekli zindeliği kazanıyor. .

Kursun birçok faydasını görüyorum”

Kuşadası belediyesi tarafından verilen ücretsiz Pilates derslerine düzenli olarak katılan Pelin Tansu, “Kursun faydasını görüyorum. Derslere başladıktan sonra kendimi daha enerjik ve sağlıklı hissetmeye başladım. Eğitmenler de büyük ilgi gösteriyor.” bizden.”


Eskişehir’deki deprem sonrası şok etkileri masaya yatırıldı

“Sağlıklı bir yaşam için spor şart”

Kuşadası Belediyesi’nde spor eğitmeni olan Bidran Gulodağ, “Sağlıklı bir yaşam için spor yapmak çok önemli. Havalar ısınınca kurslarımızı açık alanlara taşıyacağız. Tüm Kuşadası kadınlarını pilates derslerine bekliyoruz.” ”

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın