https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Kılıçdaroğlu: Uyuşturucu baronlarını bu topraklardan çıkaracağım – Yerel Haberler

Kılıçdaroğlu: Uyuşturucu baronlarını bu topraklardan çıkaracağım

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Adana’da vatandaşlara; “Bu kampanyada her şey konuşuldu ama bir şey dikkatle tartışılmadı. Uyuşturucu belasından söz edilmiyor. Çünkü iktidar kanadı uyuşturucu baronlarının yanında yer aldı. Onlara her türlü fırsatı veriyor. Destek. Minik çocuklarımız zehirleniyor. Bunun hesabını ben vereceğim, “Uyuşturucu baronlarının gözlerini oyup onları bu topraklardan kovacağım.”

Kılıçdaroğlu şunları söyledi:

“Küçük çocuklarımıza zehir bulaştı, bunun hesabını soracağım.”Iğdır’da görev yapan Şefkin: Oğan memleketinde destek gördü

“Seçime gidiyoruz. İlk ricam her birimizin sandığa gitmesi yani vatanını sevenlerin sandığa gitmesini istiyorum. Bu kampanyada her şey konuşuldu ama hiçbir şey titizlikle tartışılmadı. uyuşturucu belasından söz edilmiyor çünkü iktidar kanadı uyuşturucu baronlarının yanında yer aldı onlara her türlü desteği veriyor küçücük çocuklarımız zehirleniyor bunun hesabını ben vereceğim uyuşturucu baronlarının gözleri ve ben bu topraklardan kovulacağız.

“Botlara gidiyoruz, bir arkadaş ve bir komşu almalıyız”

ikinci siparişim; Sandığa giderken yanınıza bir arkadaşınızı veya komşunuzu alın. Türkiye’nin içinde bulunduğu durumu anlatın, demokrasiden, haktan, hukuktan, adaletten, insan haklarından yana ses verin.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın