https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Kılıçdaroğlu: Sesimizin duyulmasına tahammül edemiyorlar – Yerel Haberler

Kılıçdaroğlu: Sesimizin duyulmasına tahammül edemiyorlar

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, emeklilik çağındaki vatandaşlara (EYT) gönderdiği kısa mesajı Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) engellediğini açıkladı. Kılıçdaroğlu, “Halkımızla buluşup sesimizi duyurmamıza tahammül edemiyorlar. O yazıda ‘EYT’de çifte standartlar bitecek’ dedim. 8 Eylül 1999’da sigortalının emekli olma hakkı var ama bir gün sonra, sigortalı 17 yıl sonra emekli olabilir EYT’de bu haksızlığa son vereceğim.

Kılıçdaroğlu, videoda vatandaşlara (EYT ile ilgili) gönderdiği kısa mesajın BTK tarafından engellendiğini duyurdu.Kılıçdaroğlu, videonun vatandaşlar tarafından indirilip paylaşılması için link de paylaştı.

“EYT ile ilgili ne yaptığımızı anlatmak için SMS gönderdik ama BTK SMS’imi engelledi”

“Değerli insanlar; Plazalar, televizyonlar ve gazeteler ablukası ile milletimize girişimiz engellendi. Bu duvarı aşmak için bugün EYT ile ilgili neler yapacağımızı anlatan kısa bir mesaj gönderdik. Ancak Bilgiler ve İletişim Teknolojileri Kurumu (BTK) bu kısa mesajı engellemiştir.Davutoğlu: Erdoğan devam ederse kibri tahta çıkar

“EYT’deki çifte standart bitecek. EYT’de bu sigortayı bitireceğim.”

Halkımızla buluşmamıza, sesimizi duyurmamıza tahammül edemezler. O mektupta dedim ki: EYT çifte standardı bitecek. 8 Eylül 1999 tarihinde sigortalının emekli olma hakkı vardır ancak bir gün sonra sigortalı 17 yıl sonra emekli olabilir. EYT’deki bu adaletsizliğe son vereceğim. Vatanını sevenler sandığa gelsin.

“Saray ve Saray Aparatı kurumlarının yöneticilerine ulaşmak için milletimizin tamamına ulaşacağız”

Şimdi bu videoyu izleyen herkesten bir ricam var. Sevgili insanlar. Bu videonun altına videoyu indirebileceğiniz bir link bırakacağım. Artık herkes bu videoyu tüm kişilerinize gönderiyor. Saray aygıtındaki reşit olmayanlara ve kurum müdürlerine inat milletimizin tamamına ulaşacağız. Unutma, birlikte kazanacağız.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın