https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Kılıçdaroğlu: Özür dilemelisin Erdoğan! – Dokuz8news – Yerel Haberler

Kılıçdaroğlu: Özür dilemelisin Erdoğan! – Dokuz8news

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı “yalan söylemekle” suçlayarak, kendisini PKK liderleriyle görüşmekle suçladı ve Erdoğan’dan özür dilemesini istedi.Ankara (IGFA) – Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı ve Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın iddialarına yanıt verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı “yalancılıkla” suçlayan Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Kandil’de teröristlerle görüşmemin kayıtları var dedim. Ey Erdoğan sen ne biçim Müslümansın! Gerçek bir kaset yok ve yayınlayamıyorsanız büyük bir yalancı casussunuz demektir.Samimi bir Müslüman olarak inandığım tüm kutsal şeylere yemin ederim ki.Vallahi böyle bir toplantı yoktur. Yalan.İftiradır. Milletimiz Erdoğan’dan özür dilemelisiniz. Ve bu yaptığınız suçlardan gözünüz açık vazgeçin.”

Milletvekilleri kayıt altına alındı

Bilindiği üzere Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu’nun Kandil’de PKK yetkilileriyle görüntüleri olduğunu iddia etmişti.

Kılıçdaroğlu ve muhalefet liderleri ise Erdoğan’ın mitinglerdeki montaj görüntülerini gerçekmiş gibi izlediğini söyleyerek yanıt verdi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın