https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Kılıçdaroğlu: Kredi kartı borcunun sadece anaparası 36 ay taksitle tahsil edilecek – Yerel Haberler

Kılıçdaroğlu: Kredi kartı borcunun sadece anaparası 36 ay taksitle tahsil edilecek

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bu akşam Twitter hesabından; Kredi kartı borçlarından dolayı zor durumda olan hemşehrilerimiz sizlere sesleniyorum. Ve “Vatanını sevenler sandığa gelsin” notuyla bir video yayınladı. Kılıçdaroğlu şunları söyledi:

“Değerli hemşerilerim. Zor durumda olduğunuzu biliyorum. Borçlarınızı ödemekte büyük sıkıntılar çektiğinizi de biliyorum. İcra dairelerinde milyonlarca dosya da biliyorum. İktidara geldiğimde final yapacağım. bireysel kredi kartı borcunuza çözüm.birikmiş borçlarınızı devlet hazinemiz halledecek.” erdoğan’ın bankalardan yol açtığı ekonomik bunalım nedeniyle bankalarla masaya oturacağız ve bu borçları belli bir miktar üstleneceğiz. indirim.

“Kredi kartı borcunun sadece anapara tutarı 36 ay taksitlerle tahsil edilecek. Tüm faizler silinecek.”Mahkeme, Kılıçdaroğlu’nu hedef alan montaj videoya erişimi engelledi

Borçlu vatandaşlarımıza kolay ödeme çözümleri sunacağız. Kredi kartı borcunun sadece anaparası 36 ay taksitle tahsil edilecektir. Tüm avantajlar kaybedilecektir. Böylece yüzbinlerce hemşehrimiz bu yükün altında ezilmekten kurtulacaktır. Rahat bir nefes alacak. Borç batağı yüzünden evler çökmeyecek.

Sevgili hemşehrilerim. 28 Mayıs artık sadece bir seçim değil, ağır borçtan kurtulmak ya da borç batağına düşmek için yapılan bir referandum. Vatanını seven, geleceğini düşünenler sandık başına gelip oy kullansın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın