medyauzmani.com
Kılıçdaroğlu İkinci Yüzyıl Ekonomi Konferansı’nda konuşuyor – Yerel Haberler

Kılıçdaroğlu İkinci Yüzyıl Ekonomi Konferansı’nda konuşuyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 2. Yüzyıl İktisat Konferansı’nın beşinci gününde Millet İttifakı liderleri bir araya geldi.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ve ayrıca Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Ahmet’te düzenlenen Millet İttifakı Genel Başkanlar Toplantısı’nda Adnan Saigon Sanat Merkezi: Gültekin Uysal’a katılın. Uluslararası İslami Sünnet Partisi Genel Başkanı Meral Aksner’in konferansa katılan liderler arasında yer almadığı kaydedildi.

Açılış konuşmasını yapan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Saygıdeğer başkanlarımıza, geleceğin çok değerli başkanımıza hoş geldiniz” diyerek konuşmasına başladı. Soyer konuşmasına şöyle devam etti: “İkinci Yüzyılın Ekonomi Konferansı, Türkiye’nin belirleyici anlarında millet ittifakının attığı tarihi adımlara İzmir’den gönülden katkımızdır. Artık bir şeylerin değişeceğini, her şeyin değişeceğini çok iyi biliyoruz.”

Kongrede konuşan CHP lideri Kılıçdaroğlu, “Bugüne kadar çok büyük zorluklar çektiğimizi biliyoruz. Öyle bir sistem kuralım ki en azından Türkiye kim gelirse gelsin bir daha böyle krizlerle karşılaşmasın.”

İşte Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarının detayları:


AFAD: 26 bin 938 konteyner kurduk

“Ulusal bir vergi konseyi kuracağız. Bu kurul her yıl harcanan 85 milyon dolardan toplanan vergilerin nereye harcandığını toplayacak ve raporlayacak ve bu rapor Resmi Gazete’de yayınlanacak. Türkiye’de işçisinden emeklisine herkes, Sanayicisinden esnafına, görecek.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın