https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
KILIÇDAROĞLU, EYT ile ilgili kısa mesajının BTK tarafından engellendiğini belirterek, “Bizim oyumuzu size harcamalarına dayanamıyorlar. O mesajda ‘EYT’de çifte standart bitecek’ demiştiniz” – Yerel Haberler

KILIÇDAROĞLU, EYT ile ilgili kısa mesajının BTK tarafından engellendiğini belirterek, “Bizim oyumuzu size harcamalarına dayanamıyorlar. O mesajda ‘EYT’de çifte standart bitecek’ demiştiniz”

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, emeklilik çağındaki vatandaşlara (EYT) gönderdiği kısa mesajı Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) engellediğini açıkladı. Kılıçdaroğlu, “Halkımızla buluşup sesimizi duyurmamıza tahammül edemiyorlar. O yazıda ‘EYT’de çifte standartlar bitecek’ dedim. 8 Eylül 1999’da sigortalının emekli olma hakkı var ama bir gün sonra, sigortalı 17 yıl sonra emekli olabilir EYT’de bu haksızlığa son vereceğim.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu bu akşam Twitter hesabından “Erdoğan baskı ve tabulardan muzdaripse benim de vicdanına güvendiğim insanlar var. Beni beğenseniz de beğenmeseniz de bu videoyu herkese yayın, gösterin, anlatın.” “EYT’den hakkını alamayanların ve bu ülkede her ne sebeple olursa olsun mağdur olan herkesin hakkını iade edeceğim” mesajını verdiği bir klip yayınladı.

Kılıçdaroğlu, videoda vatandaşlara (EYT ile ilgili) gönderdiği kısa mesajın BTK tarafından engellendiğini duyurdu.Kılıçdaroğlu, videonun vatandaşlar tarafından indirilip paylaşılması için link de paylaştı.

“EYT ile ilgili ne yaptığımızı anlatmak için SMS gönderdik ama BTK SMS’imi engelledi”

“Değerli insanlar; Plazalar, televizyonlar ve gazeteler ablukası ile milletimize girişimiz engellendi. Bu duvarı aşmak için bugün EYT ile ilgili neler yapacağımızı anlatan kısa bir mesaj gönderdik. Ancak Bilgiler ve İletişim Teknolojileri Kurumu (BTK) bu kısa mesajı engellemiştir.

“EYT’deki çifte standart bitecek. EYT’de bu sigortayı bitireceğim.”Yavaş: ABB, yeni evlilere ücretsiz SMA testi sunan ilk devlet kurumu oldu

Halkımızla buluşmamıza, sesimizi duyurmamıza tahammül edemezler. O mektupta dedim ki: EYT çifte standardı bitecek. 8 Eylül 1999 tarihinde sigortalının emekli olma hakkı vardır ancak bir gün sonra sigortalı 17 yıl sonra emekli olabilir. EYT’deki bu adaletsizliğe son vereceğim. Vatanını sevenler sandığa gelsin.

“Saray ve Saray Aparatı kurumlarının yöneticilerine ulaşmak için milletimizin tamamına ulaşacağız”

Şimdi bu videoyu izleyen herkesten bir ricam var. Sevgili insanlar. Bu videonun altına videoyu indirebileceğiniz bir link bırakacağım. Artık herkes bu videoyu tüm kişilerinize gönderiyor. Saray aygıtındaki reşit olmayanlara ve kurum müdürlerine inat milletimizin tamamına ulaşacağız. Unutma, birlikte kazanacağız.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın