https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Kılıçdaroğlu: Demokratik, çağdaş ve güzel bir Türkiye’yi birlikte inşa edeceğiz - Yerel Haberler
Anasayfa » Haber » Kılıçdaroğlu: Demokratik, çağdaş ve güzel bir Türkiye’yi birlikte inşa edeceğiz

Kılıçdaroğlu: Demokratik, çağdaş ve güzel bir Türkiye’yi birlikte inşa edeceğiz


Adıyaman’a giden avukatlar, afet ve acil durum yönetimi görevlileri tarafından çadırkente götürülmedi.

Depremlerde büyük hasar gören kentlere ziyaretlerini Kahramanmaraş’ta sürdüren CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun duraklarından biri de Konak Belediyesi’nin Dolkaderoğlu’nda kurduğu çadır kent. 500’den fazla vatandaşın tüm ihtiyaçlarının karşılandığı çadırkenti gezerken Kılıçdaroğlu’nu Konak Belediye Başkanı Abdülbatur karşıladı. Çadır kentte depremzedeleri dinleyen Kılıçdaroğlu’na, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Genel Başkan Yardımcısı Seit Torun ve Ali Öztunç, Genel Sekreter Selin Sayk Bok, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İlçe Başkanı Cumhuriyetçi eşlik etti. Halk Partisi. .

Batur: Biz her zaman yanınızdayız. En iyi hizmet için çalışıyoruz

Konak Belediye Başkanı Abdul Batur, kendisinden çadırkent ile ilgili bilgi alan Kemal Kılıçdaroğlu’na burada yeni bir yaşam alanı oluşturduklarını ve Konak Belediyesi çalışanlarının bu insanların tüm ihtiyaçlarını karşılamak için 7 gün 24 saat çalıştıklarını söyledi. . Çadır kentte kalın. Çadır kentte halen 115’i çocuk 500’den fazla vatandaşın yaşadığını anlatan Bator, “Burada depremzedelerin her zaman yanındayız. Onların her türlü ihtiyaçlarını karşılıyor ve onlara en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz.” yol.

Kilyadaroğlu: seninleyiz. Felaketlerin üstesinden birlikte dayanışma ile geleceğiz

Depremzedelere geçmiş olsun dileklerini ileten Kemal Kılıçdaroğlu, “Yanınızdayız. Afeti hep birlikte, dayanışma içinde aşacağız” dedi. Çadır kent yemekhanesinde vatandaşlarla çay içip sohbet eden Kılıçdaroğlu, deprem anı ve sonrasında yaşananları dinleyerek, ihtiyaç ve isteklerini sordu. Kılıçdaroğlu, “Demokratik, çağdaş ve güzel bir Türkiye’yi hep birlikte kuracağız.” Vatandaşlar da Kılıçdaroğlu’na teşekkür ederek, “Hayırlı olsun, her zaman yanımızda olduğunuzu hissettik. Konak Belediyesi ve Konak Belediye Başkanı Abdulbatur bizi yalnız bırakmadı. Tüm ihtiyaçlarımız karşılandı, çocuklarımız mutlu oldu. Allah yardımcınız olmasın.” bırak seni” dedi.

Bu güzel çocukların geleceği için daha fazlasını yapacağız.

Kemal Kılıçdaroğlu, çadırkentte çocuklar için kurulan oyun ve eğitim çadırını da ziyaret etti. “Bu güzel çocukların geleceği için daha çok çalışacağız. “Güzel bir Türkiye’yi birlikte inşa edeceğiz” diyen Kılıçdaroğlu, çocuklara hediyeler verdi. Kılıçdaroğlu, Konak Belediyesi Çadırkent’e 4 aylık en küçük misafirini getirdi. yaşlı bebek Ebrar ve 1 yaşındaki Emre.

Çadır kentteki gençler, kendileriyle sohbet eden Kemal Kılıçdaroğlu’ndan üniversite hazırlıklarında kendisine destek olmasını istedi. Konak Belediye Başkanı Abdülbatur’a atıfta bulunan Kılıçdaroğlu, “Belediye başkanı burada ve size gereken tüm desteği verecektir.”

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın