https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Kılıçdaroğlu: Bu ülkeyi neden ve nasıl yönetiyorsunuz? - Yerel Haberler
Anasayfa » Haber » Kılıçdaroğlu: Bu ülkeyi neden ve nasıl yönetiyorsunuz?

Kılıçdaroğlu: Bu ülkeyi neden ve nasıl yönetiyorsunuz?

Millet İttifakı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, bugün sel felaketinin yaşandığı Şanlıurfa’ya gitti.

Kılıçdaroğlu yaptığı açıklamada, “Şanlıurfa’da kimse kendini yalnız hissetmesin. Biz buraya sadece millet koalisyonunun liderleri olarak değil, Mayıs’ta kurulacak hükümetin de temsilcileri olarak geldik.”

Kılıçdaroğlu şu ifadeleri kullandı:


Deprem bölgesinde cuma ve cumartesi günü tekrar şiddetli yağış bekleniyor

“Sorunları biliyoruz, ciddi sorunların faturasını sıradan vatandaşların ödediğini biliyoruz. İnsanların hayatını kaybettiğini de biliyoruz. Şikayetler var, dinliyoruz. Bir ülke iyi yönetilirse afetlerden korunan şehirler olur. Bunları yapmayınca bu Ülkeyi niye ve nasıl yönetiyorsunuz? Tünel yapmışlar.” Bu ne tür bir hükümet? Bütün bunları tanımlayacağız.

Kimse umutsuzluğa kapılmasın. Yeni bir anlayış çözecektir. Görevini yapanlarla, görevini yapmayanlarla, ölüme varan olaylara ortam hazırlayanlarla vedalaşmak durumundayız. Gelişmelerden hepimiz haberdarız. Bir araya gelip tüm bu sorunları çözeceğiz” dedi.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın