medyauzmani.com
Kashioren belediyesi yoğun kar yağışı karşısında görüldü – Yerel Haberler

Kashioren belediyesi yoğun kar yağışı karşısında görüldü

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Keçiören’in yüksek noktalarında kar yağışının yayılmasıyla birlikte belediye ekiplerinin yolların süpürülmesi ve kaldırımların temizlenmesi çalışmalarına ara vermeden devam ettiğini belirtti.

Keçiören belediye ekipleri, özellikle bölgenin yüksek noktalarında etkili olan kar yağışının vatandaşları mağdur etmemesi için sabahın ilk ışıklarına kadar tuzlama ve küreme çalışmalarını sürdürdü. Yollarda ve kaldırımlarda kar oluşmasını önlemek ve güvenli ulaşımı sağlamak için ekipler, cadde ve sokaklarda biriken karı temizlerken yoğun kar yağışı ihtimaline karşı tüm gece sahada tetikte.

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, belediye ekiplerinin kar yağışı için hazır olduğunu ve teyakkuzda olduğunu belirterek, “150 personelimiz, 15 kar küreme aracımız, 6 sıra, 5 JCB, 3 vinç, 20 transit tuzlama aracı, 10 tır ve Yolcular için 5 kontrol aracı Vatandaşlarımızın haksız muameleye maruz kalmaması için karla mücadele çalışmalarımıza ara vermeden devam ettik” dedi. kullanılan deyimler.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın