medyauzmani.com
Karamollaoğlu: Bundan sonra Kızılay’a kan vermeyeceğim – Yerel Haberler

Karamollaoğlu: Bundan sonra Kızılay’a kan vermeyeceğim

Karamollaoğlu, katıldığı TV5 canlı yayınında Kızılay ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Karamolaoğlu, artık Kızılay’a yardım etmeyeceğini vurgulayarak, “Bundan sonra Kızılay’a hiçbir şekilde yardım ve teşvik etmeyeceğim. Bu mantığa güvenmiyorum. Kan bile bağışlamıyorum. Hastane var ama orada yok.”

Çadır, yardım kolisi ve giyecek satan Kızılay’a tepki gösteren Karamollaoğlu, “Utanç verici bir manzara. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir manzarayla karşılaşılacağını zannetmiyorum. Efendim biz de satarız” diyor. İnsanlar ölüyor, ihtiyaçları var, Siz bir ticaret örgütüsünüz.” “Siz bir işletme değilsiniz. Bazı ürünleri normal şartlarda, bir felaket olmayacakken üretip satsa anlarım. Ama satmaya kalkarsanız anlarım. Herkes çadır beklerken depremde bu olmaz” dedi.

Karamollaoğlu şunları söyledi:


MEB, depremzedeleri LGS ve YKS’ye girmek için bir araya getiriyor

“Bir de kendilerini savunmaya çalışıyorlar. Bunu anlamak mümkün değil. Bir işletmeyi aile şirketine çevirirseniz, oğlunuz, damadınız, gelininiz, torununuz… bu nedir? Kızılay bir aile şirketi mi bu hale geldi benim yaptığım yanlışı da savunabilirsiniz. Bu, zihinsel bir çöküşün işaretidir. Kızılay’da bu çıktı ama Türkiye böyle yönetiliyor. Her zaman çıkardır ve ülke çıkarları değil kişisel çıkarlar önceliklidir. Bu hata ne yazık ki Türkiye’de bir norm haline geldi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın