medyauzmani.com
Karadağlı heyet askeri bando ile karşılandı – Yerel Haberler – Yerel Haberler Yeni Haberler – Yerel Haberler

Karadağlı heyet askeri bando ile karşılandı – Yerel Haberler – Yerel Haberler Yeni Haberler

Karadağ Başbakan Yardımcısı Ervin İbrahimoviç, heyetiyle bir dizi temaslarda bulunmak üzere geldiği kentte Cumhurbaşkanı Faruk Özlo’nun konuğu oldu. Belediye meydanında orkestra ve Al-Muhtar bandosunun çaldığı marşları karşılayan Başbakan Yardımcısı İbrahimoviç ve heyet, daha sonra Belediye Başkanı Özlo ile birlikte belediye binasına geçti.
Faruk Özlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Karadağ heyetini ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Bu ziyaretle, Yerel Haberler ile Karadağ iş dünyası arasında iş fırsatlarını geliştirmek için yapılacak görüşmeleri çok önemsiyorum. Karadağlı işadamlarına izin verin. Türkiye Yerel Haberler’de iş yapsın İş adamlarımız orada iş yapsın Karşılıklı ticaretimiz gelişsin ve iki ülke ekonomisine katkıda bulunsun Kültürel dostluklar ekonomik fırsatlarla pekiştirilmezse bu bağlar sürdürülebilir olmaz Bunu yapacak kadar güçlüyüz.
Öte yandan İbrahimoviç, Özlo’ya yakınlığı ve kendilerine gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederek, Yerel Haberler’de bulunmaktan mutluluk duyduklarını ve ziyaretin kendileri için de büyük önem taşıdığını paylaştı. Ziyaret karşılıklı görüş alışverişi ile devam etti.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın