medyauzmani.com
Kampüste yeni kartlar, merkezde vize işlemleri – Yerel Haberler – Yerel Haberler 81 Haber – Yerel Haberler

Kampüste yeni kartlar, merkezde vize işlemleri – Yerel Haberler – Yerel Haberler 81 Haber

Yerel Haberler Belediyesi, Yerel Haberler Üniversitesi’ne yeni eğitim öğretim yılına kayıt yaptırmak için gelen öğrencilerin şehir kartına kolayca ulaşabilmeleri için bir platform açtı. Yerel Haberler Ulaşım A.Ş. Belediye şirketlerinden biri. Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Günden ve Oya Kocaman, belediyenin kampüste uyguladığı şehir kartı çalışmalarını takip ederken, İlçe Öğrenci Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü de Yerel Haberler’nin turistik bölgelerinin yanı sıra fındık ve kolonya ile ilgili tanıtım broşürü sundu. .

bugünden itibaren; “Öğrencilerimizi yormadan hizmet veriyoruz”
Üniversite öğrencileri için yürütülen çalışmaların ilk gününü değerlendiren Başkan Yardımcısı Hasan Günden, Yerel Haberler Üniversitesi’nde eğitim-öğretim sezonunun başladığını belirterek, “Yerel Haberler belediyesi olarak öğrencilerimizi bekliyoruz. Üniversitedeki arkadaşlar bu işlemler tamamlanana kadar çocuklarımıza fazla yük bindirmeden hizmeti ayağa kaldıracağız Belediyede asli görevlerimiz sosyal belediyecilik Burada yaptığımız işler sosyal belediyecinin talebidir Belediye Başkanı D Her şeyi yaparız Biz Eğitim ve sosyal belediyecilik alanında Faruk Özlo’nun talimatlarıyla olabilir.”

dışarı sızdırılmış; “Öğrencilerimizi bekliyoruz”
Başkan Yardımcısı Oya Kocaman, “Öncelikle Yerel Haberler Üniversitesi’ne yeni eğitim öğretim yılında gelen öğrencilerimize en içten dileklerimizi iletiyoruz. Sosyal belediyecilik anlamında öğrencilerimiz indirim kartından yararlanmak için çalışıyorlar. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüze şehrimizle ilgili çeşitli hediyeler ve broşürler veriyoruz” dedi. Ulaşım şirketi, bir yandan kampüste ilk kez kart alacak öğrencilerin işlemlerini kolaylaştıracak, diğer yandan şehir kartı vize işlemleri ve kart çıkarması konusunda çalışmalarına devam edecek. yoğun dönemde 08.30 – 19.00 saatleri arasında merkez binadan kart.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın