medyauzmani.com
Kaioran Belediyesi’nden trafik güvenliği eğitimi – Yerel Haberler

Kaioran Belediyesi’nden trafik güvenliği eğitimi

Keçiören belediyesi çalışanları, hizmet içi eğitim kapsamında Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından görevlendirilen eğitmenlerden “Trafik Güvenliği Eğitimi” aldı. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altıok, güvenli sürüş için temel trafik kurallarının önemli olduğunu belirterek, “Trafikte geri dönüşü olmayan sonuçların önüne geçebilmek için bilinçlendirme ve eğitimin önemine inanıyoruz. İlçe emniyet teşkilatımız ile iş birliği içinde belediye ile başladık. personele bu temel kuralları öğretmek” . dedi.

Keçiören Belediye Meclisi toplantı salonunda belediye çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirilen trafik güvenliği eğitiminde trafik ve trafik güvenliği alanında neler yapılması gerektiği üzerinde durulmadı. Trafik güvenliğinde en önemli konunun görmek, dinlemek ve görülmek olduğunu vurgulayan eğitmenler, olası tehlikeleri önceden tanımanın kendini koruma için hayati önem taşıdığını vurguladılar.

Trafik eğitimine verdiği destekten dolayı Ankara İl Emniyet Müdürlüğü’ne teşekkür eden Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Trafikte ölümlü kazaların ve yaralanmaların azaltılması konusunda biz de üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Canımız bizim için değerli. Lütfen ailelerimizi ve sevdiklerimizi rahatsız etmemek için trafik kurallarına uyalım, arabaya biner binmez emniyet kemeri takmayı alışkanlık haline getirelim.” İfadeler kullanın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın