https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
İzmirli milliyetçi kanaat önderi Kılıçdaroğlu’nu destekledi – Yerel Haberler

İzmirli milliyetçi kanaat önderi Kılıçdaroğlu’nu destekledi

Dernek Başkanı Murat Yalçın, “Siyasi gücümüzü temsil eden, Türkiye’yi tek fikirle yönetmeye çalışanları seçmeme kararı aldık. Ahde Vefa Derneği olarak aldığımız karar Kemal Kılıçdaroğlu’nu desteklemektir. Bu karar bir zarurettir. , siyasi bir karar değil. Hepimizin bu zarurete uyacağımızı temin ederiz.”

Millet İttifakı, cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceğini açıkladı. İzmir Ahed Fifa Kültür Sanat Derneği Başkanı Murat Yalçın, “Bu karar siyasi bir karar değil, zarurettir. Hepimiz bu talebe uyacağız” dedi.

Dernek binasında düzenlenen basın toplantısında destek bildirisi, İzmir Ahed Fifa Kültür Sanat Derneği Başkanı Murat Yalçın tarafından okundu. Yalçın şunları söyledi:

Bu karar siyasi bir karar değil, gerekli” dedi.Kılıçdaroğlu, Ankara’da geri dönüşüm işçileri ile bir araya geldi

Türk toplumunun şanı ve şerefi için çalışan ve bu işi gönüllü olarak yapan sevgili dostlar, sizlerle paylaşmak istediğimiz bir kararımız var. Bu karar kimi seçeceğimizle ilgili değil, kimi seçmeyeceğimizle ilgili. Artık siyasi gücümüzde olan, Türkiye’yi tek fikirle yönetmeye çalışan insanları seçmeme kararı aldık. Ahde Vefa Derneği olarak aldığımız karar Kemal Kılıçdaroğlu’na destek olmaktır. Bu karar siyasi bir karar değil, bir zorunluluktur. Bu zorunluluğa hepimizin uyacağını da beyan ederiz.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın