https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
İstanbul’dan seçilen temsilciler vekillerini almaya devam ediyor – Yerel Haberler

İstanbul’dan seçilen temsilciler vekillerini almaya devam ediyorVİOP’ta endeks kontratı güne düşüşle başladı

İSTANBUL (AA) – CHP, İYİ Parti ve Yeşil Sol Parti’den milletvekili seçilenlerin bir kısmı İstanbul İl Seçim Kurulu’nda görev aldı.

İstanbul İl Seçim Kurulu’nun bulunduğu Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’nda 28. milletvekili seçimlerinde İstanbul’dan milletvekili olmaya hak kazananlara zorunlu belge dağıtımı sürüyor.

İstanbul İl Seçim Kurulu Başkanı İstanbul 15. Hukuk Asliye Mahkemesi Hakimi Ramazan Sekin’den vekaletlerini alan milletvekilleri ve kurul üyeleri hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kongre salonunda düzenlenen törene Yeşil Sol Parti’den milletvekili seçilen Cengiz Çiçek, Özgül Sakı, Sreya Önder, Kezban Konukço, İskender Bayhan, Çiçek Otlu ve Celal Fırat katıldı.

Milletvekilleri, meclis üyelerinden vekaletnameleri aldıktan sonra toplu fotoğraf çektirdi. Komutan görevini alırken, “Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Barışa hizmet etsinler.” dedi.

İYİ Parti’den milletvekili seçilen Nemit Özdemir, Burak Akburak, Mustafa Cihan Başasi, Mehmet Selim Insariooğlu, Mehmet Satuk Boğra Çavuncu, Ersin Beyaz, Sethan Ezez, Ayşe Sebel Yanıkomiroğlu da İl Genel Meclisi’ne geldi. .

Cumhuriyet Halk Partisi listesinden seçilen Saadet Bülent Kaya ve Mustafa Kaya, Gelecek Partisi’nden Selim Temurci, Doğan Demir ve İsa Masih Şahin, Deva Partisi’nden Elif Esen, Hasan Kara, Efrem Rizvanoğlu ve Medini Yılmaz da yer aldı. teslim. Görevlerini İl Seçim Kurulu üyeleri verir.

Temsilci Salim Timursi göreve geldikten sonra basına yaptığı açıklamada İstanbul temsilcisi olmaktan onur duyduğunu söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1’inci ilçeden milletvekili seçilen Cemal Enginurt, eşi ve partililerle birlikte göreve başladı.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın