medyauzmani.com
Inter ve Manchester City taraftarları İstanbul’un tarihi ve turistik yerlerini gezdi – Yerel Haberler

Inter ve Manchester City taraftarları İstanbul’un tarihi ve turistik yerlerini gezdi

UEFA Şampiyonlar Ligi Finali için İstanbul’a gelen Inter ve Manchester City taraftarları, İstanbul’un tarihi ve turistik yerlerini gezdi.Kıbrıs gazisi, son yolculuğuna memleketi Zonguldak’ta veda etti

İtalyan takımları Inter ve İngiltere’nin Manchester City taraftarları tarihi yarımadadaki Ayasofya Ulu Camii, Sultanahmet Camii, Yerebatan Sarnıcı gibi yerleri gezerken, Taksim Meydanı’nda düzenlenen alanda müzik keyfi yaşadılar.

Takımlarına başarılar dileyen taraftarlar, İstanbul’a şehri ziyaret etmek ve maçı izlemek için geldiklerini söyledi.

John Dotson, İngiltere’den İstanbul’a arkadaşları ve oğluyla maçı izlemek için geldiğini belirterek, “Fatih Camii’ne gittik, şimdi de Sultanahmet’i ziyaret edeceğiz. Manchester’ı destekliyoruz. takıma ‘İnancınızı koruyun.’ demek istiyorum.” Cümleler kullanın.

Manchester City taraftarı Ian Ochrich, “Bu akşam kendimizi çok rahat hissediyoruz. 4-0 yendiğimizi düşünüyorum. İki gün önce İstanbul’a geldik. Şehri gezip maçı izliyoruz” dedi. dedi.

Inter taraftarı Pavlo Riva, futbolcu Hakan Celhanoğlu taraftarı olduğunu ve formasını giydiğini söyledi.

Riva, “Milano’dan geldik. Bu gece zafer için mücadele edeceğiz. İstanbul’da camileri ziyaret ettik. Dün gece Sultan Ahmed’i ziyaret ettik. Önceki gün farklı tarihi yerleri ziyaret ettik. Hakan Celhanoğlu’nu destekliyoruz.” dedi.

İtalyan arkadaşlarıyla grup halinde İstanbul’a gelen Inter taraftarları, Milan’ın en iyi takımının artık İstanbul’da olduğunu söyledi.

Endonezyalı çift Atyeo ve Jesra Maru, Manchester City’yi desteklediklerini ve onları 3-0 yenmeyi umduklarını söyledi.

Tarihi yarımadanın yanı sıra Taksim’de de düzenlenen UEFA Şampiyonlar Ligi Kupası’nın dev maketi önünde iki rakip takımın taraftarları hep birlikte müzik eşliğinde kaliteli zaman geçirdi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın