medyauzmani.com
İddia: Yenidoğanı çantaya koyup beşinci kattan attılar! Anne ve kızı kreşte – Yerel Haberler

İddia: Yenidoğanı çantaya koyup beşinci kattan attılar! Anne ve kızı kreşte

Antalya’nın Alanya ilçesinde bir apartmanın girişinde bir çantada yeni doğmuş bir kız çocuğunun cesedi bulundu. Çocuğun apartmanın beşinci katındaki apartmanın penceresinden atıldığı öğrenildi.

Kaza, Alanya bölgesinin Konaklı ilçesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre çevredeki vatandaşlar, bir apartmanın girişinde bir bebek torbasında cansız bir ceset buldu. Acil Çağrı Merkezi 112’ye yapılan ihbar üzerine bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, cesedin yeni doğmuş bir kız çocuğu olduğunu belirledi.

pencereden dışarı atıldı


Selahattin Demirtaş: Kabanlar ülkede 36 ay taksitle satılıyor. Palto 36 partide olacak ama demokrasi olmayacak!

Yapılan incelemelerin ardından ölen bebeğin cenazesi otopsi yapılmak üzere morga kaldırıldı. Caddenin karşısındaki marketteki kamera kayıtlarına göre, çocuğun saat 08.17’de binadan atıldığı belirlendi. Birinci ve ikinci katın kameraya yansıması sonucu çocuğun üst katlardan atıldığına karar veren polis, savcılığın talimatıyla diğer katlarda inceleme başlattı.

Jandarma ekipleri, Gürcistan uyruklu anne ve kızı gözaltına aldı, isimleri öğrenilemedi. Olayla ilgili soruşturma devam ederken, çocuğun fırlatma sırasında hayatta olup olmadığı araştırılıyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın