medyauzmani.com
Günlük 5000 adet üretim yapmaktadır. – Yerel Haberler

Günlük 5000 adet üretim yapmaktadır.

Türkiye’nin en büyük 500 firmasında yer alan firmaların yüzde 30’una kurumsal çözümler sunan Casper, firmaların farklı konfigürasyon seçenekleriyle sipariş ettiği 5.000 adet bilgisayar ihtiyacını bir günde üretip ertesi gün teslim ediyor.


Google en çok Google Sparrow ChatGPT yarışında yardımcı oluyor

İstanbul (IGFA) – Günümüzde kuruluşların faaliyetlerini kesintisiz olarak sürdürebilmeleri için güçlü bir teknolojik ve dijital altyapıya sahip olmaları büyük önem taşımaktadır. Tüm kurumsal bilgisayar ihtiyaçlarına uygun çözümler üreten Türk teknoloji markası Casper, Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük bilgisayar üretim tesisinde bir yılda binlerce konfigürasyon seçeneğiyle 1 milyon adet bilgisayar üretiyor.

Uzman mühendis ve kadrosuyla işletmelerin ve kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayan Casper, firmaların sipariş ettiği 5 bin adet bilgisayar ihtiyacını farklı konfigürasyon seçenekleriyle bir günde üretip ertesi gün teslim ediyor.

Geniş ürün portföyü ve sınırsız konfigürasyon seçenekleri ile her talebe cevap verebilen Casper, finans sektöründen perakendeye, sağlık sektöründen eğitime kadar birçok farklı iş kolunda faaliyet gösteren şirketlerin ihtiyaçlarına uygun kurumsal çözümler sunuyor.

Casper, üretim tesislerinde günde binlerce konfigürasyon seçeneği ile 5.000 farklı bilgisayar üretim kapasitesine sahiptir. Türkiye’nin ilk 500 şirketi içinde yer alan şirketlerin yüzde 30’una kurumsal çözümler şemsiyesi ile hizmet veren Casper, maliyet avantajı ve enerji verimliliği sunan özelleştirilebilir PC’ler ile tüm paydaşların ihtiyaç duyduğu son teknoloji çözümlerle iş sürekliliği sağlıyor.

Casper COO’su Feray Karaman, özelleştirilmiş masaüstü, dizüstü veya mini PC’leri büyük miktarlarda isteyen şirketlerin bir gün ürün üretip ertesi gün onlara gönderdiklerini söyledi. Farklı RAM özelliklerinden depolama boyutlarına ve işlemcilere kadar birçok konfigürasyonu modern teknolojinin son bileşenleri ile hayata geçirdiklerini kaydeden Karaman, Türkiye’nin dört bir yanından firmalara da hizmet imkanı sağladıklarını kaydetti.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın