https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Göreve iade edilmek isteyen emniyet müdürünün ilginç reddi - Yerel Haberler
Anasayfa » Haber » Göreve iade edilmek isteyen emniyet müdürünün ilginç reddi

Göreve iade edilmek isteyen emniyet müdürünün ilginç reddi


AKP’den deprem teklifi reddedildi

Kronos News’in haberine göre Universal Kimya Sanayi Ticaret A.Ş. Saral’ın ilk gerekçesi olarak Mart 2016’da TMSF’ye devredilen. İş Bankası aracılığıyla kendi hesabından yaptığı 1540 TL’lik havalenin gerekçesi ise kendilerinden satın aldığı ürünler üzerinden verildi. İkinci sebep ise 16 Aralık 2013’te yaptığı 750 TL’lik bağışı orada bulunanların kapattığı derneğe yapması.

“Sanatın Sigortalanmasına İlişkin Karar”

İş Bankası üzerinden yaptığı bir anlaşma gerekçe gösterilince çok şaşırdığını dile getiren Saral, “Kesinlikle art niyeti var. Bu şirkete 2016’da kayyum atandı, benim ödemelerim 2018’de oldu. 15 Temmuz fatura karşılığı. Şahsen değil.” 2018 yılında yapılan alışveriş, bağlantı ve mensubiyet kanıtı olarak gösteriliyor. Kimseye yapılan bağışın tarihini özellikle belirtiyorlar. Orada hakkımda hukuka aykırı ve vicdansız bir karar verildi. dedi.

“Açıkçası çok şaşırdım” diyen Saral, “Ben kendi başıma bir insanım.” dedi.

“Babamın ruhunu yetimlere bağışlıyorum”

Laz Ali lakaplı eski Karadeniz kabadayısının oğlu Ahmet Saral, 1999 yılında akciğer kanserinden ölen babasının ruhu onuruna Kimse Yok Afrikalı Yetimler Derneği’ne bağışta bulunduğunu belirtti.

Saral, “‘Afrika’daki Yetimlere Yardım Kampanyası’ yazısını oradan geçerken gördüm. Kimse Yok Mo’ya bu şekilde para yatırdım. Birkaç ay önce de selden etkilenen Rohingyalar için İHH’ya yardımda bulundum. Nepal’deki sel felaketi. Her kuruluşa yardım ediyordum ve onu tanıyamadım.” Cümleler kullanın.

“Beni ihraç etmeye doyamadılar”

Saral, 15 Temmuz’dan sonra iki kez ihraç edildiğini belirterek şöyle devam etti: “27 Temmuz 2016’da bakanlık onayı ile 667 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile ihraç edildim. Bir ay sonra 672 sayılı KHK ile tekrar ihraç edildim.” Beni kovmakla yetinmediler. Nedenini anlayamıyorum. Muhtemelen rakam veriyorlardı, bu yüzden ihracat sayısı daha fazla olsun diye tekrar ihracat yaptılar. Ayrıca, kararnamelerin çıkarılmasına ilişkin daha genel kısıtlamalar vardır. Pasaport kısıtlamaları, SGK iş çıkış kodları vb. SGK’nın hizmet detaylarında önce “görevine son verildi” yazıyordu, sonra “kamu hizmetinden (kanun/kHK ile) ihraç edildi” diye yazmışlar. Bize her türlü zorluğu yaşatmak için ellerinden geleni yapıyorlar, yazıklar olsun.”

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın