medyauzmani.com
Fatma Kurtulsch: Millet ittifakı tek seçenek değil – Yerel Haberler

Fatma Kurtulsch: Millet ittifakı tek seçenek değil

Sakarya’da fırtına haberi seçimin nabzını tutuyor. Al-Asifa haber müdürü Ahmed Farouk İnan, seçime kadar kentteki tüm siyasi parti temsilcileriyle bir araya gelecek ve elde ettiği bilgileri #gündemsiyaset başlığıyla yayınlayacak. Fırtına Haber, Sakarya Vatan Partisi Genel Başkanı Fatma Kurtuluş’u seçimle ilgili yakaladı.

İlçe parti binasında hummalı bir şekilde çalışan partililer, kendilerine ıslak imza veya online kanallar aracılığıyla gelen üyeliklerini çılgınca parti sisteminde hallediyor.

“Genel başkanımızı cumhurbaşkanı yapmak için çaba göstereceğiz.”

Sakarya’nın hemşehri partisi lideri Fatma Kurtuluş, Fırtına Haber Müdürü Ahmet Faruk İnan’a konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Vatan Partisi’nin mevcut iklimi değiştirmek ve Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu politikaları ortaya koymak için bir zorunluluk sonucu ortaya çıktığını açıkladı. . ; Adayımız Muharrem İnce siyasetinde, pozisyonunda, topluma vaatlerinde ortaya koydu. Halkımız bundan en iyi şekilde yararlanacaktır. Adayımız belli. Şimdi 100 bin imzayla Cumhurbaşkanımız Muharrem İnce’nin adaylığının önünü açmak için çalışıyoruz. Ondan sonra da tüm teşkilatlarımızla başkanımızı başkan yapmaya çalışacağız.

“Milletin ittifakı tek seçenek değil”


Mudanya Belediye Başkanı, akademik oda temsilcileriyle bir araya geldi

TBMM’ye girecek 8 milletvekilinden 8’inin Sakarya’dan olmasına talip olduklarını belirten Kurtuluş, “Tabii sandıktan ne çıkacak? Türkiye’de bir siyasi kutup oluştu, iki eksenli siyaset… Sanki… Güçler koalisyonundan ayrılacak seçmenler için sanki tek seçenek millet ittifakıymış gibi ama öyle bir şey yok.

Her seçenek sıfırdan başlar.

Son dönemde Vatan Partisi’ne üyelik talebinin çok arttığına işaret eden Kirtulloch, “Sayılarımız yüzde 300, 400 arttı. Online üyelik sisteminin kırılma noktasına geldiğini söyleyebiliriz. Diğer siyasilerin tutumu Son dönemde Memleket partisinin imajını değiştiren yapı, Sokakta sandık ve sandıkta oy kullanma “Her seçim sıfırdan başlar” dedi.

Vatan Partisi’nin her birimi şimdi seçimleri bekliyor. Kurtuluç Reis’in Sakarya ile ilgili kehanetlerinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği ise şimdilik merak konusu.

Fırtına Haber yerel medya koordinatörü # Seçim2023 üyesidir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın