medyauzmani.com
Evler Belediyesi zeytinlik sokaklarını açıyor – Yerel Haberler

Evler Belediyesi zeytinlik sokaklarını açıyor

Zeytin toplama sezonunun başlamasıyla birlikte Evler Belediyesi, vatandaşların topraklarına daha kolay ulaşabilmesi için zeytinliklerin yollarını açıyor.


Odunpazarı’nda LÖSEV Farkındalık Semineri

Zeytin toplama sezonunun başlamasıyla birlikte Evler Belediyesi, vatandaşların topraklarına daha kolay ulaşabilmesi için zeytinliklerin yollarını açıyor.

Evler Belediyesi Bilim ve Teknoloji Müdürlüğü görev ve sorumluluğu kapsamında mahallelerde bakım gerektiren yolların tadilatını sürdürürken, nafakasını kazanan vatandaşların tarlalarına ve arazilerine giden yollarda da çalışmalarını sürdürüyor. tarımdan yaşamak. .

Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın mahalle ziyaretlerinde vatandaşlara vaat ettiği tarla yollarını asfaltlarken, zeytincilikle uğraşan vatandaşların arazilerine daha kolay ulaşabilmeleri için zeytinliklerin yollarını açmaya başladı. Bu kapsamda Bilim ve Teknoloji Müdürlüğü ekipleri, Şahnalı, Karahit ve Omuro Sarıkam mevkiine bağlı ilçelerde iş makineleriyle yol açtı.

“Şimdi daha önce köpeklerle yürüdüğümüz gibi arabalarımızla gideceğiz.”

Ekip çalışmalarını ziyaret eden ve kendilerine başarılar dileyen zeytinlik sahipleri, Başkan Atay’a teşekkür ederek, “Evler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay Bey’e teşekkür ederiz, zeytinliklerimize gidebileceğiz. eşeklerle, arabalarımızla ulaştık. Allah korusun. Başkanımız Fatih başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz.”

Evler Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, tüm mahallelerde çalışmalar sırayla devam edecek.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın