medyauzmani.com
Erdoğan, Cumhurbaşkanı Huda Bar Yabişoğlu ile görüştü – Yerel Haberler

Erdoğan, Cumhurbaşkanı Huda Bar Yabişoğlu ile görüştü

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan, Hüdabar Partisi Genel Başkanı Zakaria Yapçıoğlu ile AKP genel merkezinde bir araya geldi.

Erdoğan, HDA PAR Genel Başkanı Yapıcı Oğlu’nu Adalet ve Kalkınma Partisi genel merkezinde kabul etti. Genel merkeze gelen Zakaria Yabişoğlu’na Huda Bar Başkan Yardımcısı İshak Sağlam eşlik etti.


OZTRAC: 2023’ün ilk günlerinde borsada kayıp yüzde 10’a ulaştı

Hodabar Genel Başkanı Zekeriya Yapçıoğlu görüşmenin ardından yaptığı açıklamada, “Bugün uzun bir açıklama yapmayacağım. Sayın Cumhurbaşkanımızla daha önce görüşmelerimiz oldu. Diğer partilerin liderleriyle de görüşmelerimiz oldu. biraz daha sabretmek lazım bunlar netleşince kamuoyuyla paylaşırız bir kaç konu vardı konuştuk o konulardan biri de seçimle ilgili inşallah bitince kamuoyu ile paylaşırım Açık. Birden fazla teklif var. Biraz sabır. Görüşmelerimiz devam edecek, karar aşamasına geldiğimizde devreye gireceğiz. “Ocak-Şubat aylarında seçim yapılması muhtemeldir. Yüksek Seçim Kurulu alır.” 3 ay hazırlanıyor. Seçim tarihi belli olunca bizim kararımız da netleşiyor. Henüz bir karar vermiş değil.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın