medyauzmani.com
Elvanlı genç jimnastikçinin hedefi olimpiyat oyunları – Yerel Haberler

Elvanlı genç jimnastikçinin hedefi olimpiyat oyunları

Yıldırım Belediyesi’nin Bursa’daki futbolcularından Elvan İllarsan, haziran ayında oynanacak Anadolu Yıldızlar Ligi grup müsabakasının hazırlıklarını sürdürüyor.Bursa (İGFA) – Yıldırım Belediyesi Jimnastik Kulübü sporcusu Elvan Elarslan (8), Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi’nde haftanın 5 günü, günde ortalama 6 saat artistik cimnastik eğitimi alıyor.


Harmancık Çiftliklerine 6 binden fazla ceviz fidanı

4,5 yaşından beri cimnastik sporuyla ilgilenen İlarslan, düzenli antrenmanlarla müsabakalara hazırlanıyor.

Aldığı başarılı sonuçlarla özgüveni artan Elvan, haziran ayında oynanacak Anadolu Yıldızlar Ligi grup müsabakasında da başarı için çalışmaya devam ediyor. Kendisini sürekli geliştirdiğini ve başarısının üzerine inşa etmeye çalıştığını belirten sporcu Elvan Elarslan, olimpiyat şampiyonu olmayı hedefliyor.

Hem anne hem hoca

Yıldırım Belediyesporlu Elvan ve jimnastikle de ilgilenen annesi Natalia Ilarslan’a desteğini sürdürdüğünü belirterek, “Türkiye’ye Ukrayna savaşıyla geldik. Kızımın jimnastiği bırakmasını istemedim. Çünkü jimnastik onun hayatı. Bize bu güzel fırsatı sağlayan Yıldırım Belediyesi’ne ve destekleri için Teknik Direktörümüz Mehmet Köse’ye teşekkür etmek istiyorum, “6 kez şampiyonluk kazandı. Bu yıl iyi bir koşu yakaladık ve Elvan şu anda şampiyonluğu hedefliyor. Belediyemize ve Belediye Başkanımız Oktay Yılmaz’a desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın