https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Didim Belediye Başkanı Atabay, depremzedeler için düzenlenen Dostluk ve Dayanışma Yemeğine katıldı. - Yerel Haberler
Anasayfa » Haber » Didim Belediye Başkanı Atabay, depremzedeler için düzenlenen Dostluk ve Dayanışma Yemeğine katıldı.

Didim Belediye Başkanı Atabay, depremzedeler için düzenlenen Dostluk ve Dayanışma Yemeğine katıldı.

depremzedeler için bir dostluk gecesi organizasyonu; Didim Belediye Başkanı Atabay, CHP Didim İlçe Başkanı Nurettin Kucak, Didim İyi İlçe Belediye Başkanı Viva Berk Teziner, Didim Belediye Başkan Yardımcıları Yusuf Deveci, Zenel Şener ve İbrahim Metin Başir, Didim İlçe Kadın Kolları Başkanı Güleru Beri ve Belediye Meclis Üyeleri Didim CHP kaymakamlık, vatandaşlar ve depremzedeler katıldı. Didim Belediyesi, özel şirketler ve gönüllülerin desteğiyle gerçekleştirilen yemeğe bölgedeki yerel sanatçılar da katkıda bulundu.

CHP’li Didim İlçe Başkanı Nurettin Koçak, etkinlik öncesi yaptığı konuşmada, “Hepinize hoş geldiniz. Türkiye acılı bir gün geçirdi. Daha dün sel felaketiyle karşılaştık. Orada da can kayıplarımız oldu. Herkese Allah’tan rahmet diliyorum.” canımıza, yakınlarına sabırlar diliyorum.”


Kuşadası Belediyesi’nden çocuklara süt desteği

Gece geç saatlerde konuşan Şef Atabay, şunları söyledi:

“Keşke bu akşam farklı bir organizasyonda bir araya gelebilseydik. Böyle bir gecede bir arada olabilmek için tüm ülkemizin şahit olduğu talihsiz bir olay yaşadık. Maalesef bunun için buradayız. Daha iyi günlerde buluşmak dileğiyle. Daha umutla ileriye. CHP Didim İlçe Başkanlığı, belediye, sponsorlar ve gönüllü olarak katılan tüm hemşehrilerimiz ile depremzedelere içimizi ısıtmak için bu geceyi düzenledik. bugün burada ilçemizde ev sahipliği yapıyoruz.Bu akşam hepiniz hoşgeldiniz.Bu akşamki katılımınız için hepinize teşekkür ederim.”

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın